Hrdina MikeJePan napadl důchodce, jaký na to máte názor?

U MikeJePan jsme zvyklí, že si nebere servítky a mnohdy i přes vlnu kontroverzí dokáže mnohé pobavit a to nejen z řad dětí, ale teď to přehnal na plné čáře. Napadl důchodce...
Hashtagy článku: #MikeJePan #Video #Youtubeři
zdroj: Youtube, MikeJePan 2x
reklama
4.1/5 - (16 votes)

Ve svém videu napadl a zesmešňoval důchodce, který se mu nakonec i omluvil, za což mu následně slíbil, že z něj udělá na internetu "ču**ka".

Tohle se snad ve skutečnosti nemohlo líbit ani jeho nejfanatičtějšímu fanouškovi z řad těch nejméně gramotných.

Incident se odehrál v den stávky taxikářů v Praze, MikeJePan jel na místě spolujezdce s jedním z taxikářů. Následně jejich auto odklonila policie k pravému okraji silnice, kde s autem přibrzdili.

Poté přišel k jejich autu muž v důchodovém věku a řekl svůj názor: "Taxikáři jsou největší zloději a ještě stávkujou...", z auta se následně na muže ozvalo: "Ty seš taky zloděj, já tě znám!". Následně starší pán pronesl: "Co kecáte, vy drzouni jedni..." a pak udělal sám velkou chybu, když směrem na kameru do auta plivl, což jistě neměl dělat.

MikeJePan však zacítil Youtube senzaci a tak se slovy "Toč, toč, toč..." předal kameru do rukou řidiče a vyběhl jak zběsilý z auta, kdy si to šel s tímto důchodcem ručně vyřídit. Následně se do věci vložila okolo postavající policie.

Docela šokujícím faktem je, že video má na Youtube daleko více "to se mi líbí" než "to se mi nelíbí", což o mladší generaci, která Youtubera zejména sleduje, a která jeho chování tímto fakticky schvaluje, nevypovída v příliš dobrém světle. Každý, kdo dal k takovému videu "to se mi líbí" a tím jeho počínání podpořil, by se měl nad sebou zamyslet. Starší generace se tak tedy má zřejmě od těch mladších na co těsit...

Tohle chování však nevydržel Youtuber Datel, který MikeJePana vyzval na souboj, dočkáme se tedy dalšího zápasu MMA mezi Youtubery? Podle dosavadních vyjádření to vypadá, že se MikeJePan chystá výzvu přijmout.

Ke konci tohoto videa se MikeJePan chvástá, že dá na bradu komukoliv, kdo se mu postaví, tak budeme bedlivě sledovat, zda z bitky proti Datlovi nakonec nevycouvá.

Jaký máte názor na tento incident, který se odehral v čase videa od 3:25? Udělal větší chybu důchodce nebo Youtuber?

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.1/5 - (16 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení