Ivan Langer zná recept na výhru ve volbách: ODS potřebuje někoho, z koho by ženy vlhly

Bývalý ministr vnitra a vlivná postava ODS let minulých Ivan Langer promluvil o tom, co potřebuje ODS k tomu, aby vyhrála volby.
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (4 votes)

ODS se sice honoruje nálepkami jako "jediná pravicová strana" nebo "jediná skutečná alternativa vůči Andreji Babišovi", ale na výhru ve sněmovních volbách to ani zdaleka nevypadá.

Strana pod vedením studovaného politologa Petra Fialy sice skončila v posledních volbách do poslanecké sněmovny na pěkném druhém místě, čímž se předseda ODS často rád pyšní, ale nutno dodat, že s obrovskou ztrátou 18% na první hnutí ANO.

Bývalý vlivný člen ODS Ivan Langer, který zmizel z politiky před 10 lety, jak se tak zdá, zná recept na výhru. Jediné, co ODS chybí, je podle něj to, aby strana měla nekoho, z koho by ženy vlhly.

"Musí tam být někdo schopen promluvit tak, aby holkám vlhly kalhotky a kluci si nadšením trhali trička," uvedl Langer. Zároveň si posteskl, že takového "alfasamce" ve straně momentálně nevidí. Že by hozená rukavice pro Pavla Novotného, současného starostu za ODS v Řeporyjích?

Pokud by se současné vedení strany vydalo tímto směrem, inspirací by mohla být kampaň ODS z roku 2009, ve které se Langer po boku Topolánka a dalších kolegů svlékl do půl těla.

zdroj: ODS (2009)

Problémem by mohlo být, pokud by se jednalo o snímky focené na dovolené v Toskánsku uprostřed bunga bunga večírků, které pořádal v té době italský premiér Berlusconi. Na takovou párty by se Petr Fiala a spol. v současnosti už pravděpodobně nedostal.

Další inspirací pro ODS v hledání onoho "zvhlčovače" by mohl být i Ivan Langer za mlada, ještě před tím než se stal politkem.

Podívejte na mladého Ivana Langera ve videoklipu od Mňága a Žďorp z roku 1993...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení