Jaké máte špatné vlastnosti dle horoskopu? Lvi pomlouvají, berani jsou falešní a střelci lžou

Jakou špatnou vlastnost máte? Jste ve skrytu duše falešní, pomlouvační nebo lžete? Možná si svou špatnou vlastnost ani naplno neuvědomujete a díky tomuto článku na ni konečně přijdete.
zdroj: Youtube
reklama
4.3/5 - (39 votes)

Podívejte na následující horoskop a zjistěte jestli to na vás, vaše známé, partnera, či rodinu sedí:

Beran má tvrdohlavě ve zvyku zalíbit se ostatním, proto se u všech soustředí na jejich dobré stránky a ty špatné ignoruje. Mnohdy se tak jeví falešně a v někom vyvolává pocit křivdy.

Býk si nedovolí zaváhat, je suverénní v plnění svých cílů. V soukromí však často manipuluje s ostatními tak, aby dosáhl svých potřeb.

Blíženci se snaží každou situaci odlehčit a srší z nich na první pohled dobrá nálada. Za vším se však skrývá snaha o to rozšířit si co nejvíce kontakty a později je vhodně využít.

Panna je většinou hodná. Pokud zalže, tak jen proto, aby zatajila své neřesti.

Rak špatně vnímá vlastní realitu, je to snílek, který žije ve vlastním světě. Tento vlastní svět se snaží...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Rak špatně vnímá vlastní realitu, je to snílek, který žije ve vlastním světě. Tento vlastní svět se snaží rozšířit i na ostatní. Někdy si ani nepamatuje, co říkal tomu a nebo zase tomu. Bývá u ostatních označován za pohádkáře.

Lev si jde nekompromisně za svým. Pokud se mu někdo znelíbí, začne přede všemi danou osobu pomlouvat, aby ji v očích ostatních shodil, zesměšnil a zdiskreditoval.

 

Váhy každý snadno ovlivní, nechají se tak lehce nadchnout pro každou blbost. Nerady však řeší vztahové problémy. Mívají problémy s bohémským životem.

Štír rád odhaluje veřejnosti cizí tajemství. Dělá to proto, aby špinavými věcmi ze soukromí ostatních překryl své vlastní problémy.

Střelec ve snaze udělat ze sebe frajera hodně věcí nafoukne...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Střelec ve snaze udělat ze sebe frajera hodně věcí nafoukne a pozmění k obrazu svému. Chce na své okolí působit co nejlépe, proto mu nevadí o sobě mnohdy lhát.

Kozoroh je opatrnný, chce se dostat ve svém společenském statusu co nejvýše. Každý jeho krok je promyšlenný, proto působí na ostatní odtažitě. Tímto se však pouze chrání.

Vodnář je mnohdy outsider, ale paradoxně má tuto pozici rád. Strhává tak totiž na sebe pozornost a za pomoci soucitu, tak dosahuje svých cílů.

Ryby nemají rády změny. Ikdyž jsou většinou spokojené, tak dokáží být často nepřejícné a závistivé. Nerady to ale dávají najevo.

Sedí to na vás? Nebo se horoskop plete? Napište nám to dolů do diskuze :)

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.3/5 - (39 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení