Kulturistka brala anabolické steroidy tak dlouho, až se z ní stal chlap! Takto vypadá dnes...

Steroidy vám mohou dočasně pomoci k lepší regeneraci a návratu do sportovního života, mohou vám také dočasné pomoci ke zlepšení fyzického výkonu...
zdroj: Youtube
reklama
4.4/5 - (7 votes)

Pokud však steroidy bere někdo dlouhodobě, je na nich zaprvé závislý nepříliš jinak jako feťák na droze a zadruhé steroidy výrazně ovlivní jeho přirozené procesy v těle a to jak pozitivně, tak i negativně, což je právě nejvíce vidět u kulturistek.

Příkladem je bývala barmanka Candice, která začala užívat anabolické steroidy ve velkém množství...

Ze sympatické blondýnky se po čase stal vzhledově vypadající chlap. Obyčejné fitness a cvičení zřejmě pro ni byl až příliš velký mainstream, teď však vypadá jako monstrum.

zdroj: Youtube

Candice zcela vymizela ženská prsa, její hrudník tvoří pouze sval, zhrubl jí hlas a aby toho nebylo málo, tak jí dokonce...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Candice zcela vymizela ženská prsa, její hrudník tvoří pouze sval, zhrubl jí hlas a aby toho nebylo málo, tak jí dokonce rostou i vousy!

zdroj: Youtube

 

Bývala barmanka ovšem nemíní s užíváním steroidů přestat, podle ní už není cesty zpět, což potvrzuje slova v úvodu článku, že u uživatelů steroidů jde mnohdy o velmi podobnou psychickou závislost, jakou mají feťaci na droze.

Filip Grznár by mohl povídat!

Podívejte nyní na její další snímky ve videu


reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení