Legendární díl AZ kvízu: Ladislav a Petr udělali perfektní trolling na všechny důchodce

Mladíci Petr a Ladislav Zibura předvedli v soutěži AZ kvíz pořádnou show. Podívejte na videozáznam jejich legendárního výkonu v AZ kvízu.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Video #Zábava
zdroj: Youtube
reklama

Dny Kolotočů a Riskuj jsou už nějaký ten pátek sečteny, a tak jasnou jedničkou v cílové skupině 65+ je nyní nesmrtelný AZ kvíz. Důchodci po shlédnutí tohoto dílu museli být pořádně naštvaní, protože takhle si utahovat z jejich nejoblíbenějšího pořadu?

Ach ti mladí, ničeho si neváží...

Jednalo se o neskutečný trolling ze strany Ladislava Zibury, pro kterého hlavním cílem bylo stát se nejhorším hráčem v historii, a povedlo se!

Přišel totiž s neskutečnou taktikou, kterou ocenila na konci i samotná moderátorka. Zejména odvážné spojení jedničky a dvojky při úplném obklíčení nenasytným Petrem na nás udělalo obrovský dojem.

V závěru to bylo jasné už i protivníku Petrovi, který málem vyprskl smíchy, následně začal hrát také levou - nakonec vše bohužel zakončil gong označující konec časového limitu.

Inu škoda, poté co se "zapojil do hry" i Petr, mohlo jít o historickou hru i z hlediska času. Každopádně Ladislav Zibura, ale i Petr si zaslouží poklonu, protože nejednoho z nás dokázali skvěle pobavit.

Podívejte nyní na jejich video z tohoto legendárního dílu pořadu AZ kvíz.

reklama
Skóre: 4.2 (84.05%) hlasováno 74x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení