Like House soupeří s Premiérem Jaromíra Soukupa o nejhorší show v historii. Je to odpad, hodnotí většina lidí

Like House, ve kterém soutěží 7 influencerů o výhru 500 000 Kč, dostává na internetu velkou dávku kritiky. Na vyhlášeném webu ČSFD má krátce po svém startu naprosto katastrofální hodnocení 4 %, přičemž většina uživatelů hodnotí show nejnižším možným stupněm jako odpad.
zdroj: Instagram, adamkajumi
reklama

Úplně nejhorším počinem je na ČSFD momentálně seriál Premiér z dílny Jaromíra Soukupa s hodnocením 2 %. Like House by se svými 4 % skončil v rámci všech show, seriálů a filmů celkově na 3. nejhorším místě.

Kromě Premiéra Jaromíra Soukupa by Like House ještě tak tak předběhl americký seriál Mladí a neklidní z roku 1974.

VyVolení, které vysílala také TV Prima, a ke kterým byl Like House přirovnáván, jsou ohodnoceni ještě velice slušnými 25 %. Jejich velký bratr Big Brother, kterého vysílala ve stejné době TV Nova, však na tom se svými 6 % také není zrovna nejlépe.

Když se podíváme na zahraniční produkci, tak celosvětově úspěšné Too Hot to Handle z Netflixu se na ČSFD těší pozitivnímu skóre ve výši 52 %.

Tvůrci Like House dokonce z této úspěšné show okopírovali futuristického moderátora - robota, což neuniklo vtipům na sociálních sítích jako například...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení