Like House soupeří s Premiérem Jaromíra Soukupa o nejhorší show v historii. Je to odpad, hodnotí většina lidí

Like House, ve kterém soutěží 7 influencerů o výhru 500 000 Kč, dostává na internetu velkou dávku kritiky. Na vyhlášeném webu ČSFD má krátce po svém startu naprosto katastrofální hodnocení 4 %, přičemž většina uživatelů hodnotí show nejnižším možným stupněm jako odpad.
zdroj: Instagram, adamkajumi
reklama
5/5 - (1 vote)

Úplně nejhorším počinem je na ČSFD momentálně seriál Premiér z dílny Jaromíra Soukupa s hodnocením 2 %. Like House by se svými 4 % skončil v rámci všech show, seriálů a filmů celkově na 3. nejhorším místě.

Kromě Premiéra Jaromíra Soukupa by Like House ještě tak tak předběhl americký seriál Mladí a neklidní z roku 1974.

VyVolení, které vysílala také TV Prima, a ke kterým byl Like House přirovnáván, jsou ohodnoceni ještě velice slušnými 25 %. Jejich velký bratr Big Brother, kterého vysílala ve stejné době TV Nova, však na tom se svými 6 % také není zrovna nejlépe.

Když se podíváme na zahraniční produkci, tak celosvětově úspěšné Too Hot to Handle z Netflixu se na ČSFD těší pozitivnímu skóre ve výši 52 %.

Tvůrci Like House dokonce z této úspěšné show okopírovali futuristického moderátora - robota, což neuniklo vtipům na sociálních sítích jako například...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Tvůrci Like House dokonce z Netflixového Too Hot to Handle okopírovali futuristického moderátora - robota, což neuniklo trefným vtipům na sociálních sítích jako je například tento...

Další reality-show z produkce Netflix s názvem The Circle má na ČSFD dokonce vysokých 67 %, přičemž formát této show je v době covidu po všech stránkách naprosto ideálním.

Pozitivní čísla zahraničních show ukazují, že to jde. Místo laciného kopírování je prostě někdy lepší zakoupit plnohodnotnou licenci a nevymýšlet vlastní bizár, ale hlavně se to musí umět. A to v Česku očividně neumíme, protože podobně u diváků pohořela nedávno například i show Zlatá maska.

A jaký máte na Like House názor vy? Napište nám to dolů do diskuze.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení