Martina Pártlová z pořadu 3 v 1 dokáže vždy překvapit. Teď si nechala potetovat obličej

Zpěvačku a bývalou účastnici X Factoru Martinu Pártlovou znáte z poslední doby z internetového pořadu 3 v 1, kde po boku Nikol Štíbrové a Veroniky Arichtevy předvádí jeden kousek za druhým.
zdroj: Instagram, martinapartlova/Youtube, Martina Pártlová
reklama

Z toho důvodu snad ani nepřekvapí, že si nechala potetovat obličej...

Ovšem není to tak, že by se z ní po stránce vizáže stal raper stylu Yzomandiase nebo snad nechvalně proslulého američana 6ix9ine. Martina Pártlová podstoupila estetický zákrok.

A důvod? Dle jejích vlastních slov, aby se jí nedělalo při pohledu do zrcadla zle.

zdroj: Youtube/Instagram, martinapartlova

"Obočí mi rostlo už jen do půlky, tak jsem si ho nechala vytetovat. Dál mám vytetované linky na horním víčku, no a co je úplně boží, tak to je pusa. Teď si ji nemusím si ji malovat a ráno, když vstanu, tak se mi při pohledu do zrcadla po 40 letech konečně nechce zvracet," okomentovala s dávkou humoru, který k ní bez okolků patří, tak jako teď vytetované obočí.

Jelikož v poslední době Martina hodně cestuje a vybírá si slunná letoviska, tak se jí vytetované obočí a make-up budou jistě hodit, protože udržovat se krásná v tropech není za normalních okolností pro ženu vůbec žádná sranda.

Podívejte na to, jak teď vypadá...

zdroj: Youtube/Instagram, martinapartlova

Poznali byste, že má obočí a make-up vytetovavané? A co na takové permanentní řešení říkáte? Napište nám svůj názor dolů do komentářů.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 6x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení