Matka Simony Postlerová promluvila: Tohle je důvod, proč se nestýkaly a nerozloučila se s ní

Simona Postlerová, talentovaná herečka, bohužel zemřela ve věku pouhých 59 let, což způsobilo obrovskou ránu nejen v rodině, ale také mezi jejími kolegy v branži a přáteli. Jak se s touto tragédií vyrovnává její matka Jana Postlerová a jaké spekulace vznikly v souvislosti s tímto smutným odchodem?
Hashtagy článku: #Postlerová
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
2.4/5 - (8 votes)

Simona Postlerová, talentovaná herečka, bohužel zemřela ve věku pouhých 59 let, což způsobilo obrovskou ránu nejen v rodině, ale také mezi jejími kolegy v branži a přáteli. Její matka, slavná herečka Jana Postlerová, nedokázala zadržet slzy, když se rozpovídala pro média o náhlé ztrátě své milované dcery.

Jana Postlerová se nezúčastnila pohřbu a ani následné zádušní mše, což vzbudilo otázky a spekulace ve veřejnosti. Avšak Jana sama vysvětlila, že má momentálně vážné zdravotní problémy, které jí nedovolují se dobře pohybovat. „Musím se dát do pořádku fyzicky i psychicky, abych se z té noční můry dostala," svěřila se Jana Postlerová.

Foto: youtube.com

Otázka, proč se matka nerozloučila se svou dcerou, visí ve vzduchu. Jana však odmítá jakékoli spekulace o rozkolu mezi nimi kvůli bývalému milenci Simony, Ivanu Tojanovi. „Není pravda, že bychom se odcizili kvůli Ivanu Tojanovi," zdůraznila Jana Postlerová.

Další spekulace týkající se možných neshod ohledně Simonina syna Damiána, který trpí těžkou formou autismu, jsou také nepravdivé. Jana Postlerová vehementně odmítá veškeré spekulace a tvrdí, že důvody rozkolu si nechá pro sebe.

Foto: youtube.com

Místo toho se herečka soustředí na to, jak se vyrovnat s touto neuvěřitelnou tragédií. „Musím se zase zakousnout a myslet na něco jiného. To je moje záchrana," svěřila se Jana Postlerová pro média.Smrt Simony definitivně proměnila život její matky i celé rodiny, ale Jana se snaží najít sílu a pokračovat dál. Země bez Simony bude jistě chudší o jednu talentovanou duši.

Pokračujte ve čtení.
2.4/5 - (8 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení