Měli spolu 1 rande a ona mu poslala 65 000 zpráv. Musela ji zatknout policie

Věříte v lásku na první pohled? Američanka Jacqueline Ades je důkazem, že je možné se bláznivě zamilovat už po jediném rande. Žena totiž svému idolu poslala po pouhém 1 rande 65 000 zpráv! Nakonec ji musela zatknout policie.
Hashtagy článku: #Stalking #Ženy
zdroj: BulWar.cz
reklama
3.7/5 - (24 votes)

Otázkou je, zdali byla Jacquelinina zamilovanost bláznivá nebo je bláznivá sama Američanka.

Po jediném rande totiž začala svého "miláčka" pronásledovat a bombardovat zprávami, jejichž počet se vyšplhal na neuvěřitelných 65 000 zpráv!

Chudák muž byl následně nucen obrátit se o pomoc na policii.

Pár se poznal přes seznamovací aplikaci, vyrazili na rande, které se však již neopakovalo. Žena se ale i tak okamžitě zamilovala a začala muže uhánět. "Myslela jsem, že jsem potkala toho pravého, svou spřízněnou duši. Měla jsem za to, že budeme spolu, vezmeme se a budeme mít rodinu jako ostatní."

Jenže k lásce jsou zapotřebí dva a to se v tomto případě bohužel nekonalo. Muž o další kontakt s Jacqueline neměl zájem. Žena začala posílat muži někdy i...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Jenže k lásce jsou zapotřebí dva a to se v tomto případě bohužel nekonalo. Muž o další kontakt s Jacqueline neměl zájem. Žena začala posílat muži někdy i 500 zpráv denně. Z jejích zpráv však časem začal jít strach. "Ani mě nezkoušej opustit, jinak tě zabiju", měla Američanka dokonce napsat.

Obtěžovaný muž zahlédl svou pronásledovatelku před rokem před svým domem, přičemž mu stále chodily obsesivní zprávy. Zavolal policii a ta ženu odvedla pryč.

Chvíli byl klid, až do nedávna, kdy se Jacqueline opět ochomýtala kolem jeho domu. Policie ji našla uvnitř jeho domu, jak se koupe ve vaně, kde pravděpodobně opět plánovala společnou budoucnost.

Při prohlídce jejího auta našli policisté na sedačce řeznický nůž.

Žena byla následně zatčena a obviněna z vyhrožování, stalkingu, zastrašování a obtěžování. Američanka nakonec uznala, že její zprávy mohly vypadat jako šílené, ale že muži nechtěla nikdy ublížit.

reklama
Pokračujte ve čtení.
3.7/5 - (24 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení