Moje tchyně miluje mé dítě méně než ostatní její vnoučata: Poslední kapkou byl dárek, který dala mé dceři


Hashtagy článku: #Děti #Příběh #Tchýně
zdroj: Foto: freepik.com
reklama
Rate this post

Matka prozradila, že její tchyně zřejmě miluje svou dceru méně než ostatní vnoučata a ani se to nesnaží skrývat. Zatímco ostatní děti dostávají zbrusu nové dárky, její dcera pouze samé použité hračky.

Podle Jemmy její tchyně Carol vždy rozlišovala mezi svými vnoučaty a její dceru miluje méně než ostatní. Jemma se provdala za svého manžela Aarona v roce 2019 a jejich dcera Sienna byla přivítána o tři roky později v roce 2022.

Aaron má také mladší sestru Katie, která měla v roce 2017 dvojčata. Poté, co se Sienna narodila, si Jemma všimla, že její tchyně se k holčičce nechová stejně jako k dvojčatům. I když si zpočátku všímala jen maličkostí a myslela si, že si věci jen špatně vyložila, později si tím byla docela jistá.

„Máme rodinný skupinový chat, a když jsou Katiina dvojčata u Carol, vždycky pošle fotky, jak dělají domácí sušenky nebo těstoviny, ale když je s ní Sienna, koupí jí z obchodu sýrový rohlík se šunkou," řekla Jemma.

Když to téma přednesla svému manželovi, Aaron tvrdil, že to musí být jen věkovým rozdílem, a že kdyby Sienna byla trochu starší, babička by s ní určitě pekla.

To ale nebyl jediný znepokojivý případ. Jemma řekla, že když Carol nedávno odjela na dovolenou do Evropy a na Fidži, po návratu domů pozvala všechny na oběd a rozdala dárky svým vnoučatům.

Jemma sdílela příběh a tvrdila, že Katiina dvojčata dostala „nejunikátnější oblečení španělského tanečníka flamenca“, zatímco Sienna dostala jednoduchý magnet na ledničku.

Jemma si brzy všimla dalších známek, že Carol milovala Katiina dvojčata víc než své druhé vnouče. O Vánocích například dvojčata dostala personalizované punčochy se svými jmény, ale Sienna dostala jedny bez svého jména.

Dcery Katie navíc podle zklamané matky dostávají od babičky neustále nové dárky, ale Sienna dostává jen ty věci, které už dvojčata nepotřebují.

„Samozřejmě nečekám, že Carol bude kupovat nové věci pouze pro Siennu, ale doslova nikdy nic nového nekoupila, ani hračky," řekla Jemma, která se ještě nerozhodla, zda o tom bude diskutovat se svou matkou. Naštěstí prý její rodiče zasypávají Siennu pozorností a dárky.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení