Muž na ulici v Ostravě zmlátil sám sebe. Pak zavolal policii, že ho přepadli

Kuriózní situaci museli řešit policisté v Ostravě. Muž se nejprve sám zmlátil na ulici a pak zavolal policii, že ho přepadli. Vtipem je, že celé "napadení" zachytila kamera.
zdroj: Youtube, Týdeník Policie
reklama
4.5/5 - (25 votes)

Na konci června zavolal v Ostravě čtyřiadvacetiletý mladík na linku 158, aby oznámil přepadení, které se mělo odehrát o půl 3 ráno u cyklostezky. Měli ho napadnout dva muži a okrást o 500 kč.

Napadený měl dojít ke své známé, odkud zavolal policii.

Na místo se poté vydala hlídka, aby místo činu ohledala a zajistila důkazy.

Následně byly policisté vysláni do terénu společně s kynologem a služebním psem, aby začali pátrat po útočnících. Napadeného muže mezitím ošetřili záchranáři.

Vše ale bylo poněkud jinak...

 

Nenapadli ho dva muži, ale dvě vlastní ruce a o 500 kč ho neokradl nikdo, maximalně se "okradl" sám někde na baru nebo na automatu.

Celou věc rozlouskli kriminalisté až poté, co zajistili záběry z bezpečnostních kamer. Na těch je vidět, že se údajně napadený udeřil do obličeje sám a ve svém sebepoškozování pokračuje opakovaně.

Muž následně začátkem července přiznal, že si loupežné přepadení vymyslel. Nevysvětlil však, z jakého důvodu takto celé oddělení policie zbytečně zaměstnával.

Podívejte nyní na celé "napadení" na videu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.5/5 - (25 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení