Muž skočil ze srandy ze 40 metrů vysokého mostu. Kamarád to natočil na video

Letní dovolená vybízí k mnoha bláznovinám, obzvláště u mladých lidí, co neustále a rádi zkoušejí něco nového. Během své dovolené v Chorvatsku vymyslela dvojice můžů opravdu riskantní nápad.
zdroj: Wikipedia
reklama
5/5 - (6 votes)

Mladíky totiž napadlo jen tak pro zábavu skočit ze čtyřicetimetrového mostu u Šibeniku dolů do vody. Šibenický most je známý tím, že se zde skáče bungee jumping, muž se však v tomto případě rozhodl skočit bez lana.

Po chvíli úvah, zda je to dobrý, či špatný nápad, jeden z mužů skočil. Druhý ho mezitím natáčel na video ve svém mobilním telefonu.

Zachytil tedy momenty, kdy si druhý z mladíků vyzouvá pantofle, přelézá zábradlí a skáče.

Není známo, zda byli muži pod vlivem omamných, či jiných povzbuzujících látek. Kameraman však skokana vesele povzbuzoval slovy: "Skoč nohama napřed..."

Muž přesně tímto způsobem z mostu skočil, během letu se ale bohužel přetočil a na hladinu dopadl nešťastně hrudníkem. Vlastními silami zvládl ještě sám odplavat na pevninu, poté byl záchranáři převezen do nemocnice.

Lékaři následně zjistili, že si muž vlivem nárazu zlomil pánev a utrpěl vážná zranění. V nemocnici se jim stav zraněného podařilo stabilizovat a pokud bude léčba probíhat v pořádku, muž by mohl vyváznout bez větších následku.

Tento hloupý nápad ale mohl dopadnout mnohem hůř, protože následky pádu mohly být ještě daleko závažnější. Odborníci zdůrazňují, že při pádu z takového výšky působí hladina jako kámen.

Podívejte nyní na autentické záběry, které natočil druhý z mužů.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (6 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení