Na Slovensku odhalili, kolik peněz berou porotci v SuperStar. Mareš bere víc než Habera

Slovenský web Pluska přišel s odhalením platů porotců v letošní SuperStar. Mnoho lidí asi nepřekvapí, že nejvíce peněz si vydělá Leoš Mareš.
Hashtagy článku: #CZ/SK #SuperStar #SuperStar 2020
zdroj: Instagram, leosmares
reklama
4.7/5 - (4 votes)

Leoš Mareš si za své účinkování v SuperStar řekl o větší honorář než stálice Palo Habera, který velí porotě této soutěže už od samého počátku. Kromě Mareše, který je nováčkem v porotcovském křesle, doplňují porotu ještě další tři nováčci Marián Čekovský, Monika Bagárová a Patrície Pagáčová.

Monika Bagárová a Patrície Pagáčová

Platy dámské části publika zveřejněny nebyly, ale dá se očekávat, že budou nižší než u pánské části, která se pohybuje je v showbyznysu delší dobu.

Marián Čekovský

Marián Čekovský za svou práci v porotě dostane 150 000 euro, což vychází na necelé čtyři miliony korun a je to nejméně z pánské části poroty.

Palo Habera

Palo Habera poté vydělá...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Palo Habera

Palo Habera poté vydělá 180 000 euro, což je v přepočtu zhruba o sedm set tisíc korun více, než dostane jeho slovenský kolega Čekovský.

Leoš Mareš

Leoš Mareš si řekl o rovných 200 000 euro, což je lehce přes pět milionů korun.

Královsky zaplacená porota by měla přinést letošní SuperStar úspěch. Ohlasy na letošní ročník jsou zatím rozporuplné, a tak se nechme překvapit, jestli se produkci sázka zrovna na tyto porotce vyplatila.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.7/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení