Oblíbený moderátor Snídaně s Novou se pochlubil svými dvojčátky. Prozradil jejich jména

Na konci dubna se moderátor Snídaně s Novou, Ondřej Havel, stal dvojnásobným tatínkem, když jeho manželka Bára přivedla na svět dvojčata. Tato novinka překvapila mnoho známých osobností a fanoušků, kteří neměli ponětí, že se těší z narození hned dvou holčiček. Jaká jsou jména jejich nových přírůstků a jak rodina prožívá tuto radostnou událost?
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
3.4/5 - (5 votes)

Na konci dubna se moderátor Snídaně s Novou, Ondřej Havel, stal dvojnásobným tatínkem, když jeho manželka Bára přivedla na svět dvojčata. Tato novinka překvapila mnoho známých osobností a fanoušků, kteří neměli ponětí, že se těší z narození hned dvou holčiček.

Šťastný otec chtěl strávit s dcerami několik dní, a tak si po porodu vzal v práci volno. Avšak již se vrátil zpět do práce a diváci se mohou těšit na jeho zářivý úsměv na obrazovkách.

Foto: instagram.com

Ondřej a Bára Havlovi se nezapomněli pochlubit na Instagramu několika fotografiemi svých nových přírůstků. Též odhalili jména, která pro své dcery vybrali - Olívie a Eliana.

Foto: instagram.com

„Naši skřítci Olívie a Eliana a jejich prvních 14 dní na světě," napsal Ondřej Havel. Okamžitě se jim dostalo spousty gratulací od celebrit a fanoušků, kteří sdíleli, jak jsou jejich dcery krásné a jejich jména nádherná.

Celý příběh Ondřeje Havla a jeho manželky Báry je plný lásky, radosti a štěstí. Těšíme se na další krásné momenty, které nám tento šťastný rodinný pár přinese.

Pokračujte ve čtení.
3.4/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení