Obrovská šance pro hrdiny, co se nebojí "chřipečky" - Nemocnice hledají dobrovolníky, chybí jim personál

Brněnské nemocnice hledají akutně dobrovolníky v situaci, kdy jim kvůli nákaze covidem-19 chybí personál. Podle ředitele FN u Svaté Anny Vlastimila Vajdáka hrozí v případě pokračujícího špatného vývoje uzavírání oddělení, protože chybějí zdravotní sestry. Teď zde mají nakažených 11 lékařů, 39 nelékařů a 7 fyzioterapeutů. Velké problémy má i FN Brno.
Hashtagy článku: #Česko #Koronavirus
zdroj: Wikipedia/Pixabay/koláž Bulwar.cz
reklama

Vzhledem k tomu, jak se epidemie u nás v Česku vyvýjí, je jasné, že v dohledně době se přidají s výzvami i další nemocnice ve všech krajích. Je to tak skvělá šance pro všechny odvážné, co se nebojí "rýmečky" ani "chřipečky" pomoci zvládnout situaci, aby všechna opatření včetně roušek mohla skončit co nejdříve.

Vyzýváme tak všechny hrdiny, kteří se nebojí a koronavirus pro ně prakticky neexistuje, aby se přihlásili ve své spádové oblasti na covidová oddělení nemocnic na výpomoc. Zdravotníci vaši nebojácnost velmi ocení a vy máte možnost svoji odvahu, kterou většinou hlásáte na Facebooku nebo v diskuzích, dokázat v praxi.

Budete si tak moci vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je, něco proti nákaze skutečně dělat a mít za její následky odpovědnost místo pouhého kritizování a zpochybňování všech a všeho na internetu. No řekněte, není to skvělá životní příležitost?

Navíc jako bonus to má ještě jednu výhodu, a velkou. Všichni se při pomoci v nemocnicích mohou snadno přesvědčit, že covid opravdu existuje.

Najdeme tyto hrdiny, nebo jsou odvážní pouze na internetu a umí ve svém životě jen kritizovat?

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 7x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení