ODS vzkázala Novotnému, aby se zklidnil. Ten začal ještě více nadávat a adorovat Piráty

Vypadá to na regulérní válku mezi bývalým bulvárním novinářem Pavlem Novotným a jeho milovanou, jak sám říká, stranou ODS. Minimálně tedy s částí jeho spolustraníků, kteří mu nemohou přijít na jméno, protože předseda Petr Fiala, který nad starostou Řeporyjí doposud držel ochranou ruku, stále mlčí.
Hashtagy článku: #ODS #Pavel Novotný
zdroj: Facebook, Pavel Novotný Oficiální
reklama

Pavel Novotný v reakci na zrušení superhrubé mzdy a snížení daní, které schválila v poslanecké sněmovně svými hlasy i ODS, vulgárně napadl jak ministryni financí, tak i svou vlastní stranu.

Na jeho vyjádření zatím vůbec nereagoval předseda strany Petr Fiala, který asi místo řešení tak nějak po Fialovsku doufá, že to samo vyčpí. Spolustranící řeporyjské starosty z Prahy 5 mu ovšem vzkázali, že už to přehnal a vydali následující prohlášení, pod kterým se podepsalo několik členů ODS Prahy 5 včetně ve straně vlivného Zdeňka Zajíčka.

zdroj: ODS, Praha 5

Novotný zareagoval natočením videa

Pavel Novotný zareagoval na vyjádření spolustraníku z Prahy 5 natočením reakčního videa, ve kterém začal ještě více nadávat. Dle svých slov ví, že je zle, protože se pod vyjádření podepsal i Zdeňek Zajíček, který je podle něj vlivným členem ODS, a tak nyní očekává svůj konec ve straně. Předseda strany Petr Fiala však stále nereagoval.

Ve své vášnivé reakci starosta Řeporyjí zmínil...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...