ODS vzkázala Novotnému, aby se zklidnil. Ten začal ještě více nadávat a adorovat Piráty

Vypadá to na regulérní válku mezi bývalým bulvárním novinářem Pavlem Novotným a jeho milovanou, jak sám říká, stranou ODS. Minimálně tedy s částí jeho spolustraníků, kteří mu nemohou přijít na jméno, protože předseda Petr Fiala, který nad starostou Řeporyjí doposud držel ochranou ruku, stále mlčí.
Hashtagy článku: #ODS #Pavel Novotný
zdroj: Facebook, Pavel Novotný Oficiální
reklama
5/5 - (4 votes)

Pavel Novotný v reakci na zrušení superhrubé mzdy a snížení daní, které schválila v poslanecké sněmovně svými hlasy i ODS, vulgárně napadl jak ministryni financí, tak i svou vlastní stranu.

Na jeho vyjádření zatím vůbec nereagoval předseda strany Petr Fiala, který asi místo řešení tak nějak po Fialovsku doufá, že to samo vyčpí. Spolustranící řeporyjské starosty z Prahy 5 mu ovšem vzkázali, že už to přehnal a vydali následující prohlášení, pod kterým se podepsalo několik členů ODS Prahy 5 včetně ve straně vlivného Zdeňka Zajíčka.

zdroj: ODS, Praha 5

Novotný zareagoval natočením videa

Pavel Novotný zareagoval na vyjádření spolustraníku z Prahy 5 natočením reakčního videa, ve kterém začal ještě více nadávat. Dle svých slov ví, že je zle, protože se pod vyjádření podepsal i Zdeňek Zajíček, který je podle něj vlivným členem ODS, a tak nyní očekává svůj konec ve straně. Předseda strany Petr Fiala však stále nereagoval.

Ve své vášnivé reakci starosta Řeporyjí zmínil...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Ve své reakci starosta Řeporyjí zmínil, že si za svým hrubým výrokem o Aleně Schillerové stojí, což ještě několikrát ve videu zopakoval.

Z videa vyplývá, že Novotného až skoro dětinsky mrzí, že mu špičky ODS v zákulisí zatrhli kandidaturu do poslanecké sněmovně v přístím roce. Zároveň zde prohlašuje, že je jen vesnický starosta a je toho na něj moc a má za to málo peněz.

Dále si postěžoval, že by si ho měla ODS daleko více vážit, protože on je jediný, kdy odvádí voliče Pirátů, kteří to podle něj dělají skvělě.

Uvedl, že nápad primátora Hřiba s vyvěšením duhové LFBT vlajky na podporu Prague Pride byl skvělý nápad a navrhoval ji vyvěsit i na Praze 2, ale místní ODS tento krok odmítla, co ž není divu, protože je to konzervativní strana a symbolika vyvěšování těchto vlajek je agenda progresivních politiků.

To Novotného vytočilo a začal se rozčilovat

"Jsme (pozn. jako ODS) trapný, jsme ubohý. Místo toho, abychom se od těch Pirátů učili, tak na ně nadáváme, ukazujeme si na vnitrostranických fórech na Zdeňka Hřiba, když jel loni v kočáru na Gay Pride, že dá b**erantům..."

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

"Jsme (pozn. jako ODS) trapný, jsme ubohý. Místo toho, abychom se od těch Pirátů učili, tak na ně nadáváme, ukazujeme si na vnitrostranických fórech na Zdeňka Hřiba, když jel loni v kočáru na Gay Pride, že dá b**erantům milion na pochod. Taky jim dám milion, je to totiž chytrý. Oni jsou lepší marketéři, než jsme my v té ODS. Jsou chytrý, já bych dal i dva miliony b**erantům na pochod, " řekl vášnivě starosta.

"Jsme zapruzený, víš kolik je gayů a leseb? Takže ta vlajka visí nakonec jen na radnici na magistrátu a v Řeporyjích. Jsme hloupí. My si budeme furt říkát, že oni (Piráti) jsou levičáci hloupí. Ne, my jsme hloupí," dodal smutně Novotný.

Je tedy otázkou, když to ti Piráti dělají tak skvěle, jejich kroky a politika se mu tak moc líbí, proč je v konzervativní, pravicové ODS a nepřestoupí k progresivním, levicovým Pirátům?

Pokud ho však ODS časem skutečně vyloučí, možná právě tam povedou jeho kroky a Pavla Novotného se ve sněmovně přeci jen dočkáme...

Podívejte nyní na jeho autentické vyjádření přímo na videu.

 

 

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení