Ostuda, blamáž! Slovensko prohrálo s outsiderem a trenér rozpustil reprezentaci!

Slovensko po prohře 1:3 na této Olympiádě utrpělo neskutečnou ostudu. Všechni ve světě to označují jako blamáž, ještě aby ne! Na výhru jejich soupěře Slovinska se dalo vsadit v kurzu 1 ku 8!
Hashtagy článku: #CZ/SK #Hokej #Sport #Zábava
zdroj: Wikipedia, s.yume / Wikipedia, s.yume
reklama
Rate this post

Větou "chybělo jen málo štěstíčka", trenér rozhodně nezačal, dnes po včerejším zápase se Slovinskem rozpustil hokejovou reprezentaci.

Po prohraném zápase se vyrojilo 2 625 847 "trenérů" ze všech koutů slovenských hospod, kteří křičeli, že by tam mohli hrát sami.

Načež, slovenský trenér Vůjtek reagoval slovy: "Na příští zápas vybereme náhodně vybrané Slováky, kteří budou mít hlavní úlohu postávat na ledě. Měl by to být předpoklad, že takto dostaneme v dalším zápase méně branek."

Veřejnost reagovala udiveně na toto prohlášení, protože tohle pravidla nedovolují. "Naštěstí Olympijský výbor pochopil, že jsme tak v prd*li, že udělit vyjímku je to nejlepší pro důstojné dohrání turnaje," konstatoval trenér.

"Na poslední chvíli se budeme snažit získat pasy pro vytipované hráče z Kostariky, Jamajky a Mosambiku." Když poté namítali novináři, že hráči z těchto krajů snad ani neviděli led, trenér namítl, že alespoň prohrají se ctí.

Jedná se samozřejmě o fiktivní článek, kde jsou použité i nepravdivé informace.

autor: c

reklama
Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení