Pamatujete si na tohoto herce z Terminátora? Změnil se k nepoznání, poznamenaly ho drogy a alkohol


Hashtagy článku: #ŽádnéNicNásNenapadlo
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
5/5 - (1 vote)

Herec Edward Furlong, známý svou rolí teenagera Johna Connora ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování, se změnil k nepoznání. Jeho život poznamenaly drogy a alkohol, ale dnes se snaží postavit na vlastní nohy. Jak vypadá jeho kariéra a život nyní?

Mladý herec z Terminátora se změnil k nepoznání: Edwarda Furlonga poznamenaly drogy i alkohol

Pamatujete si ještě Edwarda Furlonga, který se proslavil jako teenager John Connor ve filmu Terminátor 2: Den zúčtování? Možná byste ho dnes ani nepoznali. Tento herec, který zazářil v jednom z nejikoničtějších sci-fi filmů všech dob, prošel těžkým obdobím plným závislostí a problémů se zákonem. Přesto se však nevzdal a nadále se věnuje herectví.

Zářivý začátek a rychlý pád

Edward Furlong se stal hvězdou v mladém věku díky roli Johna Connora, ale slávu neunesl. V 90. letech byl považován za jednoho z nejslibnějších mladých herců. Bohužel, jako mnoho jiných dětských hvězd, i on se vydal na cestu plnou sebedestruktivního chování.

Foto: youtube.com

Herec začal užívat drogy a alkohol již v poměrně mladém věku. Jeho závislost zahrnovala marihuanu, kokain a heroin. Tyto návyky měly devastující vliv na jeho osobní i profesní život. Navíc se dostal do vězení za domácí násilí, což jeho kariéru ještě více komplikovalo.

Návrat do života a herectví

Ačkoli Furlong čelil mnoha problémům, postupně se mu podařilo postavit na vlastní nohy. Dnes je mu 46 let a stále se věnuje herectví. I když fyzicky se změnil k nepoznání – jeho obličej a tělo nesou známky jeho těžkého životního období – neztratil svůj talent a nadále přijímá pracovní nabídky.

Objevil se například ve filmech Krvavá loupež, Bojovníci země nebo Smrt na webu. Ačkoli se nejedná o velkorozpočtové projekty, dokázal se vrátit k tomu, co miluje – k herectví.

Foto: dailymail.com

Boj se závislostmi

V současné době je Edward Furlong podle všeho již několik let čistý. Vyhýbá se alkoholu i drogám a snaží se vést střízlivý život. Přestože jeho kariéra není tak zářivá jako na počátku 90. let, podařilo se mu najít stabilitu a žít relativně spokojený život.

Furlongovým příběhem je varováním, ale také inspirací. Ukazuje, že i když člověk spadne na dno, je možné se znovu postavit na nohy a najít si cestu zpět. Jeho kariéra možná neprobíhá podle původních plánů, ale Edward Furlong dokazuje, že je možné překonat své démony a vrátit se k tomu, co člověka naplňuje.

Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení