Pánove, dávejte pozor. Třetina žen chodí na rande jen proto, aby se najedly zdarma

Dnes tu máme jedno varování pro pány, kteří jsou singl a zkoušejí oslovit ženy s žádostmi o rande. Stále to nevychází? Pravděpodobně naráží na tu velkou část žen, které jdou s vámi na rande jen kvůli jídlu zdarma.
Hashtagy článku: #Rande #Ženy
zdroj: Bulwar.cz
reklama
5/5 - (6 votes)

Organizace Society for Personality and Social Psychology (dále SPSP) nyní zveřejnila výsledky průzkumu, podle kterého vyšlo najevo, že až jedna třetina heterosexuálních žen jde na rande jen kvůli tomu, aby se najedly zdarma.

Často tak jdou do luxusní restaurace na drahou večeři, či pětichodové menu v momentu, kdy jim dochází peníze, nebo se jim prostě jen nechce vařit.

Samozřejmě nelze ženy na celém světě takto paušalizovat, ale průzkum jistou vypovídající hodnotu o pohnutkách určitého počtu žen mezi námi dává.

Výzkumu, který SPSP prováděla, se účastnilo celkem 1177 žen rozdělených do dvou skupin.

V první skupině vyšlo najevo, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Výzkumu, který SPSP prováděla, se účastnilo celkem 1177 žen rozdělených do dvou skupin.V první skupině vyšlo najevo, že 23% žen jde na večeři s tím, že kontakt se svým protějškem skončí zaplacením večeře a nikam dál již nepovede. Ve druhé skupině to bylo dokonce 33%.

Studie rovněž varuje, že ženy, které trpí narcismem, machiavelismem (manipulováním) a psychopatíí, jsou více zvyklé randit "za jídlo".

Dalším poznatkem studie bylo, že ty ženy, kterým nevadí randit z důvodu, aby se najedly zdarma, inklinují mnohem více k známostem na jednu noc, předstírají orgasmus a posílají soukromé fotky.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (6 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení