Po českých celebritách jde koronavirus. Po skalpu Zagorové zasáhl i Lucii Bílou

S narůstajícím počtem případů nákazy koronavirem v Česku se koronavirus nevyhýbá ani našim celebritám. Své o tom mohou říci Lucie Bílá a předtím i Hana Zagorová.
zdroj: Instagram, luciebila
reklama
5/5 - (5 votes)

Zpěvačka Lucie Bílá nyní musí pobýtvat v povinné karanténě, která narušila její koncerty a akce, které měla domluvené. "Člověk míní a bůh mění...❤️ Už jsem si říkala, že se mě ten covid bojí a tak se mi vyhýbá... Přestalo ho to bohužel bavit a je blíž než jsem si přála...," napsala na svém Instagramu. "Moji milovaní, od včerejšího dne jsem v povinné karanténě," dodala

"Stihla jsem ještě úžasný koncert v Prostějově, ale všechny domluvené koncerty a akce z dalších deseti dnů přesouváme na jiné termíny... Neumím vám ani popsat jak je mi to líto... Už aby bylo vše zase v pořádku... Toto období je opravdu zatěžkávací zkouškou pro každého...," napsala sklesle Lucie Bílá.

"Moc na vás myslím, virtuálně objímám a prosím buďte na sebe opatrní ...❤️❤️❤️," poslala všem láskyplné přání.

Koronavirus jde po českých celebritách

Lucie Bílá není jedinou celebritou, která má momentálně potíže s koronavirem. Daleko hůře je na tom Hana Zagorová, která byla kvůli nákaze koronavirem a vysokým horečkám i v nemocnici, kde musela strávit i své čtyřiasedmdesáté narozeniny.

Zagorová již byla propuštěná a nyní je doma s manželem Štefanem Margitou, který má koronavirus také, ale s lehkým průběhem, a tak je celou dobu pouze v domácím léčení.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení