Podnikatel kritizoval Prymulu na Slavii. Jeho bar přitom pořádal kokainový večírek

Policie minulý týden odhalila kokainovou párty v centru Prahy na Staroměstském náměstí v Black Angel's baru. Není třeba poznamenávat, že všechny bary mají být nyní kvůli koronavirové situaci zavřené.
reklama

Majitelem Black Angel's baru je poté podnikatel Petr Bauer, který ještě nedávno v kontextu tohoto pokrytecky tvrdil, že teď není čas na byznys, ale na záchranu společnosti a kritizoval Romana Prymula za účast na zápase Slavie Praha. Ještě v lednu přitom podnikatel oplakával smrt rodinného přítele Ladislava Štaidla.

zdroj: Policie ČR 2x

Starosta Prahy 1 Petr Hejma se už vyjádřil, že za toto hrubé porušení vládních nařízení bude požadovat ten nejpřísnější trest.

I přesto, že dle opatření vlády mají být všechny bary zavřené a nemá docházet k hromadném shlukování osob, tak se se zakázanými večírky v poslední době doslova roztrhl pytel. To dokládá i vyjádření studenta Vojty, který chodí na párty prý každý víkend.

Poté se však nemůžeme divit, že jsme z hlediska covidu tam, kde jsme. Nemůžeme tak házet vinu ani na vládu, ani na opozici, protože si za to můžeme sami, tedy zejména ti kteří tohle porušují.

Co se odehrávalo v Black Angel's všechny překvapilo

Co však odehrávalo na nelegální párty v Black Angel's...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Co se však odehrávalo na nelegální párty v Black Angel's všechny policisty překvapilo. Zhruba čtyřicet lidí se zabarikádovalo v útrobách tohoto luxusního podniku, aby se policisté do baru nemohli dostat. Ti museli přestřihnout zámek a v baru následně nalezli několik sáčků kokainu, k nimž se však nikdo překvapivě hrdě nehlásil.

Z policejních záznamů je jasné, že jakmile večírek policisté ukončili, na stolech zůstaly připravené lajny bílého prášku, které se již nestihly vyšňupat.

Velice smutným faktem je, že se tento kokainový večírek odehrával v podniku podnikatele Petra Bauera, který je předsedou Asociace zaměstnanců a provozovatelů pohostinství POHO v Praze 1, a který by tak měl jít ostatním příkladem.

Neuvěřitelné je však to, že Bauer je zároveň obrovským kritikem vlády. Na profilu Bauer Praha se ještě v únoru měl pohoršovat nad tím, že Roman Prymula, který požadoval tvrdý lockdown, šel na VIP tribunu během zápasu Slavie s Leicesterem v utkání Evropské ligy.

Jeho slova...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Jeho slova teď zní opravdu dost pokrytecky. "Každý, kdo tady káže a nařizuje, je obratem upozorněn na svůj nezdar a pochybení, viz včera pan Prymula. To má sedět doma? Jeho reakce. Když pár hodin předtím navrhuje tvrdý lockdown se zákazem vycházení a pomalu dýchání. Komu tedy máme všichni věřit?" moralizoval tehdy Bauer.

"Přijde mi smutné, že se nemůžeme spolehnout na ty nejvyšší, kteří jsou za vedení celé společnosti placeni. Pojďme se testovat, nasaďme roušky a dodržujme pravidla neshlukování. Teď není čas na byznys, ale na záchranu společnosti," pokračoval podnikatel v kritice.

Starosta Prahy 1 Petr Hejma to považuje za neodpustitelnou událost, která vyžaduje maximální trest.

Podívejte nyní v galerii, jaká to všechna překvapení nalezli policisté během zátahu v Black Angel's.


GALERIE (8x foto)
Další obrázek:
Podívejte na další fotku

GALERIE (8x foto)
Další obrázek:
Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 4.8 (95%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení