Podnikatel kritizoval Prymulu na Slavii. Jeho bar přitom pořádal kokainový večírek

Policie minulý týden odhalila kokainovou párty v centru Prahy na Staroměstském náměstí v Black Angel's baru. Není třeba poznamenávat, že všechny bary mají být nyní kvůli koronavirové situaci zavřené.
reklama

Majitelem Black Angel's baru je poté podnikatel Petr Bauer, který ještě nedávno v kontextu tohoto pokrytecky tvrdil, že teď není čas na byznys, ale na záchranu společnosti a kritizoval Romana Prymula za účast na zápase Slavie Praha. Ještě v lednu přitom podnikatel oplakával smrt rodinného přítele Ladislava Štaidla.

zdroj: Policie ČR 2x

Starosta Prahy 1 Petr Hejma se už vyjádřil, že za toto hrubé porušení vládních nařízení bude požadovat ten nejpřísnější trest.

I přesto, že dle opatření vlády mají být všechny bary zavřené a nemá docházet k hromadném shlukování osob, tak se se zakázanými večírky v poslední době doslova roztrhl pytel. To dokládá i vyjádření studenta Vojty, který chodí na párty prý každý víkend.

Poté se však nemůžeme divit, že jsme z hlediska covidu tam, kde jsme. Nemůžeme tak házet vinu ani na vládu, ani na opozici, protože si za to můžeme sami, tedy zejména ti kteří tohle porušují.

Co se odehrávalo v Black Angel's všechny překvapilo

Co však odehrávalo na nelegální párty v Black Angel's...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (8x foto)
Další obrázek:
Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 4.8 (95%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...