Když mě vyhodí z jedné párty, jdu na další. Chlubí se student tím, jak porušuje opatření

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Zdravotníci jsou již vyčerpaní nekončícím příbytkem covidových pacientů v těžkém stavu. Umírá nám aktuálně v souvislosti s covidem v průměru 200 lidí denně. Hledají se viníci ve vládě i mezi opozicí, přesto se ukazuje zcela jasně, že hlavními viníky jsme my všichni.
reklama
5/5 - (3 votes)

Hlavními viníky současné situace jsme my všichni, co dopustíme, že si někdo pořádá v dnešní době soukromou párty s desítkami lidí. My všichni, co si takovou párty neodpustíme. My všichni, co dovolíme svému dítěti na takovou párty jít.

A když takové nachytá policie, tak ta je zase mnohdy paralyzována obavami "nepřiměřeného zákroku" a následného veřejného lynče jako u zákroků proti rebelujícím s nenasazenou roušku, za což si můžeme opět my všichni.

Většina lidí opatření dodržuje a jen díky nim, díky vám, není současná situace ještě daleko horší. Ale pak jsou takoví jako student VŠEM Vojta, kterého když policie vyhodí z jedné párty, tak jde v klidu na další a ještě se tím vším chlubí veřejně na Instagramu. A tím se doslova vysmívá nám všem, kteří pomáháme situaci zdravotníkům alespoň o trochu zlepšit.

zdroj: Instagram 4x

Vojta Doubek, který je kamarádem youtuberských provokatérů z TvTwixx, se nejprve zúčastnil jedné nelegální párty, ze které na svůj Instagram sdílel jedno video za druhým.

Z jeho videí je vidět, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Vojta Doubek, který je kamarádem youtuberských provokatérů z TvTwixx, se nejprve zúčastnil jedné nelegální párty, ze které na svůj Instagram sdílel jedno video za druhým. Z jeho videí je vidět, že se ho účastnilo několik desítek lidí včetně DJe a všichni byli silně pod vlivem minimálně alkoholu.

Když následně dorazivší policisté tuto párty rozpustili, mladý student hrdinsky nasedl do auta a přemístil se na další nelegální večírek o kousek dál.

Student si navíc jako neviňátko postěžoval, že se stal terčem takzvaných hejtrů, protože prý nedělá nic špatného. Dle jeho vyjádření už covid prodělal, a tak si myslí, že už má hotovo. Přitom je dokázáno, že se covidem lze nakazit opakovaně.

Vojta říká, že si bude prostě dělat, co chce

"Chodím na párty každý víkend a...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

"Chodím na párty každý víkend a za celý rok se ani jednou nestalo, že by pak byl někdo nakažený. Samotného mě to docela překvapuje.

Ano, budu to dávat dál veřejně na Instagram, ať lidé vidí, že i v téhle komedii, co se v našem státě děje, se dá normálně bavit, a ne jen sedět doma a prskat si do roušky. Dávám sem na Instagram většinu ze svého reálného života, tak sem dám i tohle.

Nebudu si hrát na moralistu, jak někteří influenceři, a pak tajně chodit na párty," říká hrdina tohoto smutného příběhu.

A co si o tomto chování studentů myslíte vy? Napište nám svůj názor dolů do diskuze.

Podívejte také nyní na záběry z těchto nelegálních párty v galerii.

1

Obrázek 1 z 17

1

Obrázek 1 z 17

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení