Když mě vyhodí z jedné párty, jdu na další. Chlubí se student tím, jak porušuje opatření

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Zdravotníci jsou již vyčerpaní nekončícím příbytkem covidových pacientů v těžkém stavu. Umírá nám aktuálně v souvislosti s covidem v průměru 200 lidí denně. Hledají se viníci ve vládě i mezi opozicí, přesto se ukazuje zcela jasně, že hlavními viníky jsme my všichni.
reklama

Hlavními viníky současné situace jsme my všichni, co dopustíme, že si někdo pořádá v dnešní době soukromou párty s desítkami lidí. My všichni, co si takovou párty neodpustíme. My všichni, co dovolíme svému dítěti na takovou párty jít.

A když takové nachytá policie, tak ta je zase mnohdy paralyzována obavami "nepřiměřeného zákroku" a následného veřejného lynče jako u zákroků proti rebelujícím s nenasazenou roušku, za což si můžeme opět my všichni.

Většina lidí opatření dodržuje a jen díky nim, díky vám, není současná situace ještě daleko horší. Ale pak jsou takoví jako student VŠEM Vojta, kterého když policie vyhodí z jedné párty, tak jde v klidu na další a ještě se tím vším chlubí veřejně na Instagramu. A tím se doslova vysmívá nám všem, kteří pomáháme situaci zdravotníkům alespoň o trochu zlepšit.

zdroj: Instagram 4x

Vojta Doubek, který je kamarádem youtuberských provokatérů z TvTwixx, se nejprve zúčastnil jedné nelegální párty, ze které na svůj Instagram sdílel jedno video za druhým.

Z jeho videí je vidět, že...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (17x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...