Příležitost cestovat je nám úplně k ničemu, když na to stejně nemáme peníze

Spousta lidí vidí výhodu této doby v tom, že má příležitost volně cestovat do zahraničí, kam si jen usmyslí. Po teoretické stránce to vypadá velice dobře, k takovému cestování ovšem potřebujete peníze a zde je náš kámen úrazu...
Hashtagy článku: #Svět Neúspěšných #Zábava
zdroj: Pixabay
reklama
4.3/5 - (6 votes)

K čemu to běžným lidem je, když zaplatíme nájem, půjčky, pokuty, alimenty a zbytkem nakrmíme automaty. Poté vám nezbyde na nějaké cestovaní nic.

K čemu je tedy taková příležitost cestovat? Úplně k ničemu.

Je to jen jakási iluze svobody, ve které bychom si mohli cestovat, kam chceme, ale tuto svobodu si nemůžeme dovolit.

Takový luxus v podobě svobody v cestování je totiž pouze pro horních 100 tisíc, místní Rotšíldy, zatímco my patříme k dolním 10 milionům obyčejných lidí.

My slušní lidé, kteří nekrademe jako ti politici, právníci, manažeři apod., ale děláme poctivě dvanáctky u pásu, kopeme od rána do večera nebo pravidelně navštěvujeme úřad práce, na takové cestování ani náhodou nevyděláme. Kde je spravedlnost!

Za komunistů to bylo lepší, všichni se měli stejně špatně a nebylo komu, co závidět. To není jak teďka, jako když vidíte souseda přijíždět domů v bavoráčku, víte o něm, že si 3x do roka létá k moři a vy se právě akorát vracíte s almužnou z pracáku. Tedy pokud jste svůj finanční obnos po cestě zrovna nerozinvestovali v herně.

A proto pro navrácení starých pořádků volme příště všichni komunisty, aby cestovat nemohl zase nikdo.

reklama
Pokračujte ve čtení.
Jedná se o satirický článek ze speciální rubriky Život Neúspěšných, je plný polopravd a má za úkol pobavit.
4.3/5 - (6 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení