Prymula slyšel vtip o zpěvu a Vojtěchovi. Pak vybuchl smíchy na videu

Nový ministr zdravotnictví zcela změnil koncept komunikace svého rezortu s veřejností. Nebojí se reagovat na všechny dotazy, ať jsou sebevíc hloupé, dokonce zareagoval i na vtip o tom, že zpěv zakázal kvůli tomu, aby se pomstil svému předchůdci Adamu Vojtěchovi, u kterého je známo, že kdysi zpíval v Superstar.
zdroj: Twitter, profesorPrymula
reklama
5/5 - (2 votes)

Ministr tak kromě série videí, která vysvětlují jednotlivá omezení a odpovídají na různé dotazy, vydal i reakci na vtip uživatele zábavného profilu @jietienming, který se ho prostřednictvím Tweetu zeptal, zda je zákaz zpěvu pomstou bývalému ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi, který před lety soutěžil ve známé pěvecké show Superstar.

Roman Prymula tento žert očividně ocenil a zareagoval výbuchem smíchu.

 

Prymula však odpovídal vtipně i na další podivné dotazy jako například, zda dojde k zákazu tradičního chození Mikuláše, čerta a anděla...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Prymula však odpovídal vtipně i na další podivné dotazy jako například, zda dojde k zákazu tradičního chození Mikuláše, čerta a anděla. Jelikož Mikuláše a čert jsou pouze jedni, tak Roman Prymula zareagoval tak, že omezení by se mohlo týkat pouze andělů, pokud by jich bylo moc.

Obyvatelům Česka je doporučeno věnovat se více volnočasovým aktivitám. A tak se jedna další uživatelka na tweeteru ptá, zda má ministr na mysli žehlení a luxování...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Obyvatelům Česka je doporučeno věnovat se více volnočasovým aktivitám. Jedna uživatelka tweeteru se tak ptá, zda má ministr na mysli žehlení a luxování.

A jako zlatý hřeb na konec přišel známý český novinář a komentátor Jindřich Šídlo, který se divil výroku, že by měl být zpěv...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

A jako zlatý hřeb na konec přišel známý český novinář a komentátor Jindřich Šídlo, který se divil výroku, že by měl být zpěv jednou z nejrizikovějších aktivit. Novinář prý nevěřil, že někdy něco takové uslyší. Roman Prymula mu navrhnul, že jakmile se situace zlepší, tak si mohou zazpívat společně.

 

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení