Romové se v Sokolově poprali s vodáky. Z těch se vyklubali fotbaloví chuligáni

Skupina místních Romů se poprala v Sokolově u vlakového nádraží se skupinou vodáků z Prahy. Začátek incidentu není z oficiálních zdrojů doposud zcela objasněn. Několik indicií však průběh potyčky naznačilo.
Hashtagy článku: #Česko #Sokolov #Sokolovsko
zdroj: Facebook
reklama
5/5 - (2 votes)

Podle místních potyčka začala napadením mladého chlapce ze strany vodáků. Dle záběrů se jedná o chuligány fandící Slavii Praha.

Během incidentu došlo zhruba k deseti zraněním na straně místních obyvatel a na straně druhé ke třem zraněním. Nejzávažnějším zraněním byla zlomenina ruky u starší ženy ze Sokolova, hospitalizován s vážnějšími zraněními nebyl nikdo.

První policejní hlídky dojely na místo už po čtyřech minutách od ohlášení. Policisté následně oddělili obě skupiny od sebe, aby nedocházelo k dalšímu napadání. Na Facebooku se objevilo i nejedno video ze zásahu policie.

Další videa odhalila pravdu

Následně se na sociálních sítích objevila i další videa, která odhalila...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Následně se na sociálních sítích objevila i další videa, která odhalila příslušnost vodáků k ultras fotbalové Slavie Praha. Je tedy pravděpodobné, že chuligání konflikt záměrně vyprovokovali, tak jak tvrdí místní Romové.

Že jde skutečně pravděpodobně o fotbalové chuligány naznačuje právě poslední video, ve kterém se mihne na straně vodáků muž s tričkem Slavia Praha.

Na finální verdikt si však budeme muset počkat až s oficiální verzí ze strany policie. Nelze zatím vyloučit ani to, že konflikft vyvolala druhá skupina.

Co se stalo na začátku?

Začátek konfliktu však později popsal uživatel...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Začátek konfliktu později popsal uživatel, který údajně mluvil s policistou, který měl potvrdit, že konflikt vyvolali vodáci pod vlivem alkoholu s důrazem na zapojení ultras Slavie Praha.

zdroj: Facebook 2x

zdroj: Facebook 2x

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení