S vítězstvím Drobné v SuperStar tříská obrovský skandál! Někdo věděl její výhru už 2 hodiny dopředu!

V grandfinále Štěpán Urban vítězku naprosto převálcoval, přesto výhra spadla do rukou Emmy Drobné. O vítězství Emmy mnozí nepochybovali už od TOP 4, kde zůstala jedinou dívčí soutěžící, navíc ji hrálo do karet více věcí...
Hashtagy článku: #CZ/SK #Šokující #SuperStar 2018
zdroj: Idnes/Facebook
reklama
5/5 - (1 vote)

Emmě se šlo v tomto ročníku dosti "na ruku", ať už povětšinou výběrem přesných písní, které minimalizovaly její nedostatek, kterým je malý rozsah a naopak podtrhly její přednost, kterou je pěkná a originální barva hlasu, a zejména absencí kritiky poroty, u grandfinálové první písně "All I Want For Christmas Is You" to bylo až do nebe volající.

Ovšem je vskutku zarážející to, když se podíváme na všechny vítěze federální SuperStar:

1. ročník - Martin Chodůr (český vítěz)
2. ročník - Lukáš Adamec (slovenský vítěz)
3. ročník - Sabina Křováková (česká vítězka)
4. ročník - Emma Drobná (slovenská vítězka)

Všimli jste si toho prapodivně genderově-národnostního střídání vítězů?

Náhoda? Těžko říct... V každém ročníku navíc v TOP 2 byl vždy jeden soutěžící ze Slovenska a jeden z Česka, jako kdyby byly pro tohle nějaké kvóty. Faktem ovšem zůstává, že díky vítězství Emmy se tato velice zarážející mozaika vítězů dokonale doplnila o poslední chybějící díl.

O skandál se však postaral server iDNES, který zveřejnil článek o vítězce Emmě Drobné již v čase 21:44, tedy tehdy když měli soutěžící za sebou zhruba teprve první píseň ze tří. Přitom nechal volně přístupnou diskuzi a tak lidi počínání tohoto serveru vtipně a docela i důvtipně komentovali.

Na jejich obranu musíme však objektivně říct, že se takto běžně připravují články pro několik možných variant, aby se mohlo zveřejnit ihned po rozhodnutí. To tedy znamená, že vysoce pravděpodobně měli takový článek i pro Štepána Urbana, a nebo, že by byla víra pro Emmu tak obrovská?

Podívejte v následujících obrázcích na nejlepší komentáře z jejich diskuze, které dokazují, že článek o vítězce Emmě byl zveřejněn již daleko před vyhlášením vítězů...

autor: c

zdroj: Idnes, diskuze

Obrázek 1 z 4

Lidé objevili tento zveřejněný článek krátce po 23. hodině, zhruba 40 minut před finálovým rozhodnutím

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení