Slovenský bloger natočil pár hodin před smrtí poslední video. Pak zemřel na covid

Slovenský bloger Jozef Kmeťo ještě v neděli natočil video na svůj blog, ve kterém varoval před covidem. Po pár hodinách zemřel na covid, jelikož v té době byl sám v těžkém stavu.
Hashtagy článku: #Jozef Kmeťo #Koronavirus #Video
zdroj: Youtube
reklama

"Nikdy se nenechte ovlivňovat lidmi, kteří nevěří na koronavirus," uvedl bloger na videu. Kmeťo následně zemřel při převozu do nemocnice, pouze pár hodin po natočení tohoto videa.

Z videa je jasně vidět, že blogerův stav je opravdu vážný. Těžko se mu dýchalo, nedokázal plynule hovořit a silně kašlal. Fanouškům vysvětloval, že pro něj zrovna jede sanitka, která ho poveze na infekční oddělení.

Bloger vyzýval ostatní, aby koronavirus brali opravdu vážně a nosili roušky. "Byl bych rád, kdybyste všechny ty, kteří nevěří a myslí si, že koronavirus je jen chřipečka, konečně začali posílat do ******, protože to není pravda. Nejhorší je, že na to doplácí nevinní lidé. Dnes mě bere sanitka do nemocnice, protože se mi velmi zhoršilo dýchání. Nevím, jak dopadnu, ale chtěl jsem vám to říct. Chraňte se," říkal emotivně Kmeťo.

Co na to Pirk a Šmucler?

Zajímal by nás názor pánů Pirka, Šmuclera, Žaloudíka či Hnízdila? Na taková umrtí si máme zvyknout jen kvůli tomu, aby si pan Pirk mohl kdykoliv nakoupit, pan Šmucler měl plné zubní ordinace, pan Žaloudík si zvýšil politickou popularitu a pan Hnízdil, který tvrdil i to, že bývalý premiér Gross nezemřel na ALS, ale na to, že se utrápil, tak aby mohl veřejnosti opět hlásat svou šarlatánskou pravdu?

Jozef Kmeťo se téměř doslova do posledního dechu snažil varovat ostatní. Co dělají výše zmíněné lékařské celebrity? Pravý opak. Svými radikálními názory se starají o to, aby tak jako Jozef dopadlo u nás mnohem více lidí, než by muselo.

Podívejte na poslední vzkaz Jozefa Kmeťa přímo na videu.

Kolik takových lidí ještě bude muset zemřít, aby vážnost situace pochopili nejen výše zmínění pánové, ale i zbytek lidí?

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení