Youtuber Kovy si vystřelil z Babiše a řekl, jak je to ve skutečnosti s COVID-19. Sdílejte, než to smažou

Youtuber Kovy patří mezi největší influencery na Youtube, sleduje ho více než 835 tisíc fanoušků. Je známý svou kritikou vlády a Andreje Babiše. Nyní se rozhodl natočit video o tom, jak je to ve skutečnosti se současnou druhou vlnou COVID-19 v Česku.
zdroj: Youtube, Kovy 2x
reklama
4.4/5 - (7 votes)

Česko zasáhla druhá vlna koronaviru naplno, kdy každým dnem překonáváme rekordní přírůstky nakažených. Zároveň se v naší zemi najde spousta lidí, kteří nedodržují opatření a nákaze nevěří. Kde je pravda?

To se pokusil vysvětlit youtuber Kovy ve svém videu, které věnoval tématu současné krize, kde se snaží ukázat, kdo jsou odborníci, co je to exponenciální růst či vysvětlit nelogiku dezinformací. Kovy vyjmenovává příčiny současné situace, kdy si mimo jiné tradičně vystřelí z Andreje Babiše.

V závěru videa se však snaží diváky povzbudit a nahlédneme díky němu i do první linie. Objevují se zde rozhovory s několika sestrami a doktory - ale pozor! - s doktory, kteří se setkávají s nakaženými, a ne s těmi, kteří o nákaze pouze píšou na Facebooku.

Jak je to s konspirátory?

Konspirátoři, kteří hltají veškeré dezinformace i s navijákem, žijí ve svém fantasmagorickém světe, kdy nevnímají realitu, protože realita je pro ně příliš nudná.

Ti, co věří konspiračním teoriím, jsou obvykle lidé, kteří vidí to, co chtějí sami vidět a mají tendenci poslouchat ty, kteří říkají to, co chtějí slyšet.

Jsou to povětšinou lidé, kteří žijí nudný život a pocit, že "rozumí" něčemu víc než ostatní, jim dodává na významu jejich vlastního života.

Některé z konspirátorů by tak možná mohlo napadnout, zda Youtuber, který se nazývá Kovy, neděla přímo pro koronavirus. Pokud u sebe zpozorujete tuto diagnózu, tak nás kontaktujte a dáme vám číslo na psychiatrickou léčebnu.

Kovyho video je momentálně 2. nejvíce trendující na Youtube. Chcete se podívat realitě do očí, nebo chcete žít v bludech? Budete chtít poslouchat i to, co se vám nebude líbit a možná ani nechcete slyšet?

Pokud jste si odpověděli ano, pusťte si video "než ho smažou" a dozvíte se pravdu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (7 votes)
Autorský
článek



Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení