Šok pro diváky! Když Jara Slávika nahradil v Talentu v roli přísného porotce Jozef Pátrovič, soutěžící mu ukázal fakáče!

75letý důchodce je již jistým maskotem, či dokonce patronem soutěže Česko-Slovensko má Talent. Co by to bylo za sérii, kdyby se ani v té letošní neobjevil?
zdroj: Facebook, ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
reklama
4.8/5 - (9 votes)

Jozef Pátrovič tedy účinkuje i v nejnovější sérii, ovšem ne jako soutěžící, nýbrž jako porotce! Ve slušivém obleku nahradil na 20 minut Jara Slávika, který se při jednom natáčení zdržel v koloně.

Již za tento krátký čas způsobil pořádný poprask!

Nejprve udělil ANO svému podobně falešně zpívajícímu kamarádovi, který sice nakonec nepostoupil, při dalším vystoupení však dokonale zmátl Lucii Bílou, která svým ANO poslala dál soutěžícího, který by přes přísného Jara Slávíka skoro jistě neprošel.

Přísný však dokázal být i Pátrovič, když na pódiu vystoupil raper, který začal rapovat velmi sprostě. Pátrovič řekl jasné NE a jako důvod uvedl, že se mu to vůbec nelíbílo, a že rap nemá rád. V tom momentu se soutěžící doslova nasr*l, zahodil mikrofon na zem a ukázal na Pátroviče zdvižený prostředníček! No podívejte na to...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.8/5 - (9 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení