Šokující čin Rachel Karnížové: Hvězda českých reality show se zasnoubila se ženou

Influencerka a účastnice reality show Survivor Rachel Karnížová šokovala své fanoušky zásnubami. O ruku ji požádala její partnerka, fitness trenérka Dominika Horáková. Je ale tato romantická novinka skutečná, nebo jde jen o vtip?
Hashtagy článku: #Karnížová #Rachel
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Rachel Karnížová ze Survivoru se zasnoubila: O ruku ji požádala žena

Influencerka a známá tvář reality show Survivor, Rachel Karnížová, na sociálních sítích zaskočila své fanoušky. Přidala fotografii s obřím zásnubním prstenem a oznámila, že ji o ruku požádala její partnerka, fitness trenérka Dominika Horáková. Přestože někteří fanoušci jsou z této zprávy nadšení, mnoho dalších si myslí, že jde o pouhý vtip.

Foto: facebook.com

Šokující oznámení na sociálních sítích

Rachel Karnížová, která je známá svými kontroverzními a šokujícími příspěvky, opět vzbudila rozruch. Na Instagramu sdílela fotografii s obřím zásnubním prstenem na prstě a uvedla, že ji o ruku požádala Dominika Horáková. Dominika ke snímkům připsala: „Řekla ano.“ Dvojice momentálně tráví luxusní dovolenou v Dominikánské republice, odkud sdílí mnoho fotografií v plavkách a užívají si společné chvíle.

Rozchod a nové začátky

Není to tak dávno, co se Rachel rozešla s Claudem Lhoteckým, kterého poznala v reality show Love Island. Tento rozchod byl pro ni očividně těžký, a tak se fanoušci ptají, jestli její nové zásnuby jsou skutečné, nebo jestli jde jen o způsob, jak znovu upoutat pozornost.

Foto: facebook.com

Reakce fanoušků

Fanoušci na sociálních sítích reagovali rozporuplně. Někteří jsou nadšení a gratulují, jiní jsou zmatení a spekulují, jestli nejde jen o vtip. „Velká gratulace, jsem věděl, že skončíš se ženou nakonec,“ napsal Stanislav. „Nevím, jestli to je vtip, nebo ne,“ okomentovala Bára. „Tak po další špatné zkušenosti s chlapem se ani nedivím. Gratuluji,“ napsala Martina, narážející na Rachelin poslední nepovedený vztah s Claudem z Love Islandu.

Skeptické hlasy

Někteří komentující věří, že celá situace je jen další způsob, jak na sebe Rachel chce upoutat pozornost. „Myslím si, že je tohle vše udělané jen proto, aby se o ní zase nějakou dobu mluvilo. První případ, kdy se zviditelnila, byl ten, jak ji údajně zbil ten její bývalý, pak se objevila v Love Islandu, po něm se rozešla s Claudem, takže další poprask. A když to pominulo, šla do Survivoru, ten jí očividně dostačující slávu nepřinesl, tak vymyslela tohle,“ napsala Martina.

Je to skutečné?

Zatím není jasné, jestli jsou zásnuby Rachel Karnížové a Dominiky Horákové skutečné, nebo jestli jde jen o vtip. Jisté je, že Rachel opět vzbudila pozornost a její fanoušci napjatě sledují, co bude následovat. Bez ohledu na to, jestli jde o skutečnou lásku nebo jen o další mediální trik, Rachel Karnížová opět dokázala zaujmout a vyvolat diskusi.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení