Tatínek vám vyhlásí válku! Kate Zemanová na FB profilu brání svého otce, je to skutečně ona?

Na Facebookovém profilu "Kateřina Zemanová - Oficiální Stránka" najdeme velmi vyostřené statusy. Jsou ovšem dílem naší první slečny?
Hashtagy článku: #CZ/SK #Šokující #Zábava #Zeman
zdroj: Facebook 3x
reklama
Rate this post

Před několika hodinami se objevila aktualizace: "Vy, co jste šli protestovat na Národní třídu, shořte do rána! Dejte tátovi pokoj, kundy!"

Před chvílí zase: "Někteří to tady fakt už přeháníte! Ale mazat vás nehodlám. Jen ať všichni vidí, co jste zač. Důležité je, že láska a pravda zvýtězila nad nenávistí a tatínek bude nadále prezidentem naší republiky a nějaké demonstrace, transparenty a červené kartičky vám nepomůžou..."

Spousta lidí se na tomto profilu hádá, honí si ego nad zdůrazněním pravopisné chyby ve slově "zvýtězila" (záměřně, vysvětlení níže) apod. Přitom...

Stačí použít alespoň polovinu mozku a člověk jednoduše zjistí, že stránku založil pravděpodobně nějaký vtipálek, který využívá aktuální situace, kterého baví naštvané reakce stáda lidí, a který si s takovými lidmi v podstatě jen hraje. Chybu udělal záměrně, protože věděl, že se toho prostě někdo chytne a bude to řešit.

Ovšem stačí popojet kousek níže na aktualizaci z 3. listopadu: "Tyvole! Asi bych si měla oholit kundu.", a musí být rázem i absolutnímu primitivovi jasné, že skočil na někomu na "špek", a že za tímto profilem se skutečná dcera našeho prezidenta nevydává.

Závěrěm bychom chtěli dodat: "Kurva, píča, drát...," nebuďme pokrytci, každý mluvíme sprostě. A když prostě něco nejde řici jinak než vulgárně, tak je dle našeho názoru i za tuto cenu lepší nazývat věci pravými jmény než vymýšlet různé slovní kličky. Vždyť kdo nemá rád upřímnost?

autor: c

reklama
Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení