Tina Turner věděla, že se blíží konec a to, co udělala, je naprosto srdcervoucí


Hashtagy článku: #tina #turner
reklama
5/5 - (1 vote)

Po smrti hudební ikony Tiny Turnerové se z celého světa hrnuly kondolence.

Podle zpráv z tisku trpěla legendární zpěvačka v posledních letech řadou vážných zdravotních problémů. Bojovala mimo jiné s rakovinou, mrtvicí a selháním ledvin.

Informace o její smrti ve věku 83 let byly oznámeny na její oficiální stránce na Instagramu. Událost vyvolala na internetu vlnu smutku.

„Svou hudbou a bezmeznou vášní pro život okouzlila miliony fanoušků po celém světě a inspirovala budoucí hvězdy,“ čteme na sociálních sítích.

„Dnes se loučíme s drahým přítelem, který nám zanechal své největší dílo: svou hudbu.“

I když se zpěvaččina smrt mohla zdát náhlá – nepředcházely jí žádné informace, které by naznačovaly, že její smrt je bezprostřední – nové zprávy z Radar Online naznačují, že Turner věděla, že její čas přichází.

Radar říká, že takzvaná královna Rock’n’Rollu strávila posledních několik let snahou vyřešit všechny záležitosti související s jejím panstvím, aby se vyhnula rodinným sporům o dědictví, které měla zanechat.

Turner se prý rozhodl vyřešit svou poslední vůli v roce 2021.

Pohled na americkou R&B, rockovou a popovou zpěvačku Tinu Turnerovou během rozhovoru s MTV v Teletronic Studios, New York, New York, 22. srpna 1984. (Foto: Gary Gershoff/Getty Images)

Ví, že konec je blízko

Zpěvák a skladatel narozený v Brownsville se údajně chlubil čistým jměním přibližně 270 milionů dolarů. A před svou smrtí prodala celý svůj hudební katalog BMG za 50 milionů dolarů.

Podle Radar Online zdroj řekl portálu: „Tina ví, že má málo času a chce se ujistit, že její odkaz bude rozdělen pro její rodinu. Léta se potýkal se špatným zdravím a ví, že konec se blíží.“

Turner skutečně za poslední desetiletí zažil mnoho tragických událostí. Než v roce 2017 podstoupila transplantaci ledviny, bojovala s rakovinou střev.

V roce 2018 její nejstarší syn Craig Turner zemřel sebevraždou ve věku 59 let. Začátkem tohoto roku zemřelo další z jejích dětí, Ronnie, po mimořádné události v jejím domě v údolí San Fernando.

„Ronnie, opustil jsi svět příliš brzy. Ve smutku zavírám oči a myslím na tebe, můj milovaný synu,“ řekl Turner.

Shutterstock

Nespočet celebrit včetně Sira Micka Jaggera, legendy NBA Magic Johnson a Elton John vzdal úctu zesnulému zpěvákovi.

Odpočívej v pokoji, Tino Turner. Skutečná ikona hudebního průmyslu a talent, jehož odkaz bude žít pro další generace.

Sdílejte tento článek na sociálních sítích, abyste vzdali hold fascinující Tině Turner.

Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení