Tříletou dceru Bereniky Kohoutové srazilo na přechodu auto. Známe podrobnosti


Hashtagy článku: #nehoda
reklama
Rate this post

Život herečky Bereniky Kohoutové se v úterý mohl během několika vteřin obrátit vzhůru nohama. Její tříletou dceru Lolu srazilo na přechodu pro chodce v Praze na Vinohradech auto. Na místo musela přispěchat záchranná služba.

Herečka Berenika Kohoutová zažila v úterý šok. Řidič jedoucí v Praze na Vinohradech si nevšiml, že Kohoutová se svou tříletou dcerou Lolou právě vstoupila na přechod pro chodce, a holčičku srazil.

Dívka byla okamžitě převezena sanitkou do Thomayerovy nemocnice.

„Ke srážce došlo na křižovatce ulic Vinohradská a Blanická. K tříletému dítěti, které nebylo v ohrožení života, vyjela posádka záchranářů bez lékaře. Sanitka poté dítě převezla do Thomayerovy nemocnice k preventivnímu vyšetření,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová deníku Blesk.

Konkrétně na instagramu se objevilo poděkování zasahujícím záchranářům. „Byli naprosto profi, strašně hodný, s Lolou jednali úplně nejlíp na světě,“ uvedla Kohoutová.

„Dávejte na sebe pozor. Když přecházíte na přechodu, možná se radši zastavte, i když máte pocit, že vás dotyčný řidič určitě vidí,“ vyzvala sledující.

Kohoutová se objevila v seriálech Terapie, Kriminálka Plzeň, Modrý kód, Ordinace v růžové zahradě, Ulice, Dabing Street a Pan Profesor. Natočila filmy Můj nahý deník, Fair Play, Prvok, Sampon, Pötty a Karel..

Její video Dělám stojky vidělo na YouTube více než 17 milionů lidí. V rámci kampaně pro streamovací službu se její tvář objevila na obrovské reklamní obrazovce na newyorském Times Square.

Berenika má se svým druhým manželem Kryštofem Kubínem tříletou dceru Lolu. „Manžel mě kontaktoval přes Facebook. Seznámili jsme se v baru, kde jsem ho nijak nevnímala, ale měl o mě zájem,“ řekla Kohoutová už dříve Honzovi Dědkovi 7 vodopádů.

„Napsal mi, já mu potvrdila žádost o přátelství a tím to začalo. Psali jsme si asi měsíc, ale neustále, od rána do večera. Píše texty do reklamy, takže umí psát,“ vysvětlila, proč si ji manžel najal. Páru se v únoru 2020 narodila dcera Lola a na podzim téhož roku se vzali.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení