Tvar nohou u žen určuje jejich osobnost, muži se tím podvědomě řídí. Zjistěte, jaká tedy jste

Tvar nohou u žen prý určuje charakterové vlastnosti osobnosti a muži se tím podvědomě řídí. Pojďte tedy zjistit, jaké ve skutečnosti jste a jak vás muži pravděpodobně vnímají...
reklama
4.3/5 - (26 votes)

Muž se při pohledu na ženu věnujeme specifickým detailům jejího těla, které mu následně pomohou utvořit si celý obrázek.

Vzhled, ať již chceme, či nechceme, velmi často odpovídá charakterovým rysům daného člověka.

Muži si svůj protějšek vybírají na základě mnoha aspektů a jedním z nich jsou i nohy. Pro tento test se postavte před zrcadlo a dejte nohy k sobě, podle toho vyhodnoťte, ke kterému tvaru z následujících variant se hodíte nejvíce.

Máte? Pojďme se tedy nyní podívat, jak vás muži podle tvaru vašich nohou vnímají...

Tvar "A"

Nohy jsou velmi blízko u sebe, téměř po celé délce spojené. Mezera je vidět pouze nad kotníky. Čím je však tato mezera menší, tím je taková žena v posteli vášnivější. Ženy s tímto tvarem nohou přitahují partnera svou ženskostí. Obvykle se stydí a jsou většinou dost submisivní.

Rada: Ženy v této kategorii by se měli snažit o to být trochu aktivnější. Mohou totiž svého partnera začít po nějaké chvíli nudit.

Máte jiný tvar nohou? Podívejte na další varianty...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Tvar "B"

Nohy se dotýkají pouze v oblasti kotníků, přičemž je zdobí velká mezera. Ženy v této kategorii jsou velmi odvážné, rády riskují, chtejí zažít dobrodružství a zábavu. Od partnera chtějí získat životní zkušenosti.

Rada: Dobrodružný způsob života může být nebezpečný a některé muže to může navíc odradit, proto by takové ženy měly umět ve správný okamžik zpomalit.

Máte jiný tvar nohou? Podívejte na další varianty...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Tvar "C"

Stehna jsou velmi blízko u sebe, ale kolena a kotníky se vůbec nedotýkají. Ženy tohoto typu bývají něžné a zároveň jsou velkými romantičkami. Pokud však dostanou šanci a prostor, dokáží se odvázat a změnit v dračici, na jakou byste ji na první pohled netipovali.

Rada: Ženy v této kategorii by se měli snažit o to být trochu iniciativnější. Mohou totiž na svou šanci čekat i celý život.

Máte jiný tvar nohou? Podívejte na další varianty...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Tvar "D"

Nohy se dotýkají u kolen, v oblasti lýtek a také kotníků. Žen s tímto typem nohou naleznete nejvíce. Tyto ženy jsou nejvíce přirozené, a to jak v posteli, tak i v normálním životě. Jsou konzervativní, nemají rády přiliš dobrodružství. Naopak mají rády věci osvědčené a oblíbené, u kterých věrně zůstávají.

Takové ženy bývají pro muže nejlepšími partnerkami.

Rada: Ženy tohoto typu by svou povahu neměli příliš měnit, protože jejich přirozenost jim mohou ostatní ženy jen závidět.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.3/5 - (26 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení