Týnuš Třešničková poprvé od nehody na videu. Popsala zde moment, kdy hořela

Youtuberka Týnuš Třešničková se objevila poprvé po 10 měsících v novém videu, ve kterém popsala autenticky ze svého pohledu minutu po minutě, co se v osudný den, kdy byla popálena, stalo.
zdroj: Youtube, Týnuš Třešničková
reklama
5/5 - (4 votes)

Týnuš na žačátku promluvila o tom, že než začne točit normální videa, musí všem nejprve sama vysvětlit, co se tehdy odehrálo.

Youtuberka vzpomíná, že do Istanbulu, kde se v tamní restaurací odehrál hrůzný incident, se dostali s přítelem náhodou skrz to, že do letoviska, kam měli namířeno, neletěl přímý spoj z České republiky.

Pár se tak rozhodl zůstat chvíli v Instabulu, podívat se po místních památkách a večer zavítat do vyhlášené restaurace Nusr-Et.

V osudný večer se Týnuš s přítelem rozmýšleli, zda do restaurace, kde měli rezervaci, vůbec jít. Nakonec i přes jejích únavu do Nusr-Et vyrazili. "Nakonec jsme si řekli, že se tam chceme podívat, že to bude zážitek. Což teda i byl...," vzpomíná Youtuberka ve svém videu.

"Sedli jsme si k baru, kam nás poslali, objednali jsem si pití. Číšník nám to donesl, já jsem si stačila asi jenom jednou srknout. Jeden barman zapálil takový...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

"Sedli jsme si k baru, kam nás poslali, objednali jsme si pití. Číšník nám to donesl, já jsem si stačila asi jenom jednou srknout. Jeden barman zapálil takový žlábek, ve kterém byla nějaká tekutina a okolo baru to začalo hořet. Pak přišel moment, který si úplně nepamatuju...

Přišel druhý barman a měl kanystr, kde ani do teď nevíme, co měl za kapalinu a přímo přede mnou to chtěl nalít do toho žlábku, kde už to hořelo a nějaká tekutina už tam byla. Vůbec nevím, co se potom v ten moment stalo, ale on chtěl nalít tu tekutinu do toho žlábku a v ten moment to vybouchlo," popisuje Týnuš hrůznou událost.

Video, na kterém můžete tento moment vidět:

"Jak to vybouchlo, tak jsem první minuty absolutně nevěděla, co se vlastně stalo, protože jak to bylo hrozně rychlý, tak já jsem viděla jenom černo. Prvně jsem si myslela, že tam vybouchla bomba, vůbec jsem nevěděla, že explodovala nějaká ta hořlavina, a že já hořím," dodává.

Podívejte nyní na celé video, ve kterém Týnuš tento moment, který ji změnil život, autenticky popisuje do všech detailů...

 

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení