Týnuš Třešničková poprvé od nehody na videu. Popsala zde moment, kdy hořela

Youtuberka Týnuš Třešničková se objevila poprvé po 10 měsících v novém videu, ve kterém popsala autenticky ze svého pohledu minutu po minutě, co se v osudný den, kdy byla popálena, stalo.
zdroj: Youtube, Týnuš Třešničková
reklama

Týnuš na žačátku promluvila o tom, že než začne točit normální videa, musí všem nejprve sama vysvětlit, co se tehdy odehrálo.

Youtuberka vzpomíná, že do Istanbulu, kde se v tamní restaurací odehrál hrůzný incident, se dostali s přítelem náhodou skrz to, že do letoviska, kam měli namířeno, neletěl přímý spoj z České republiky.

Pár se tak rozhodl zůstat chvíli v Instabulu, podívat se po místních památkách a večer zavítat do vyhlášené restaurace Nusr-Et.

V osudný večer se Týnuš s přítelem rozmýšleli, zda do restaurace, kde měli rezervaci, vůbec jít. Nakonec i přes jejích únavu do Nusr-Et vyrazili. "Nakonec jsme si řekli, že se tam chceme podívat, že to bude zážitek. Což teda i byl...," vzpomíná Youtuberka ve svém videu.

"Sedli jsme si k baru, kam nás poslali, objednali jsem si pití. Číšník nám to donesl, já jsem si stačila asi jenom jednou srknout. Jeden barman zapálil takový...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...