Upřímné vyjádření zakladatele "Roztahovaček": Praha je plná slečen co nosí nos nahoru, přitom...

Facebooková stránka Pražské roztahovačky způsobila minulý týden v Česku velký poprask.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Ženy
zdroj: Facebook 2x
reklama

Mnoho dívek se cítilo zhrzeně, některé podvedeně, další zase poníženě...

Tyto stránky byly následně na FB zrušeny, základaly se další kopie, které byly ale opět následně rušeny.

A nyní se dostal ke slovu autor tohoto "projektu".

Server eXtra.cz totiž přišel s vyjádřením autora původní stránky: "V posledních několika letech se Praha setkává s problémy, které si mladší vrstva vůbec nepřipouští. Dnešní doba je celá jen o „m**ání systému“, alkoholu, drogách a sexu za peníze. Praha je plná slečen, které chodí s nosem vysoko, novým iPhonem a kabelkou z Pařížské, přitom večer chodí natáčet Czechcastingy anebo tráví příjemné chvíle s fakeagentem. Začalo mi to vadit, proto mě napadalo, že bych všechny tyhle provařené slečny dal na jedno místo. Vytvořit takovou virtuální galerii k*rev, aby chlapci věděli, na co si dávat pozor, a zároveň jsem doufal, že to trošku nastávající generaci odradí."

 

A má pravdu ten chlapec, protože taková dnešní doba a prostředí mladých opravdu je. V dnešní době to je ve stylu, kdo nejede ve fetu a chlastu s námi, jede proti nám.
I s druhou částí měl absolutní pravdu, moderní slečny běžně obskotačí nějakého starého úchylného páprdu, aby se mohly poté nosit jako "dámy" s drahými kabelkami a nejnovějším jablečným mobilem - ano ve společnosti ostatních podobných "dámiček" bude jistě ceněná, pro ostatní bude pouhá šl*pka... protože její status "dámy" je pouze její "fejková" iluze v hlavě.

Faktem je i to, že pokud holka natočila péčko...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 3.7 (73.85%) hlasováno 13x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení