Upřímné vyjádření zakladatele "Roztahovaček": Praha je plná slečen co nosí nos nahoru, přitom...

Facebooková stránka Pražské roztahovačky způsobila minulý týden v Česku velký poprask.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Ženy
zdroj: Facebook 2x
reklama
3.7/5 - (13 votes)

Mnoho dívek se cítilo zhrzeně, některé podvedeně, další zase poníženě...

Tyto stránky byly následně na FB zrušeny, základaly se další kopie, které byly ale opět následně rušeny.

A nyní se dostal ke slovu autor tohoto "projektu".

Server eXtra.cz totiž přišel s vyjádřením autora původní stránky: "V posledních několika letech se Praha setkává s problémy, které si mladší vrstva vůbec nepřipouští. Dnešní doba je celá jen o „m**ání systému“, alkoholu, drogách a sexu za peníze. Praha je plná slečen, které chodí s nosem vysoko, novým iPhonem a kabelkou z Pařížské, přitom večer chodí natáčet Czechcastingy anebo tráví příjemné chvíle s fakeagentem. Začalo mi to vadit, proto mě napadalo, že bych všechny tyhle provařené slečny dal na jedno místo. Vytvořit takovou virtuální galerii k*rev, aby chlapci věděli, na co si dávat pozor, a zároveň jsem doufal, že to trošku nastávající generaci odradí."

 

A má pravdu ten chlapec, protože taková dnešní doba a prostředí mladých opravdu je. V dnešní době to je ve stylu, kdo nejede ve fetu a chlastu s námi, jede proti nám.
I s druhou částí měl absolutní pravdu, moderní slečny běžně obskotačí nějakého starého úchylného páprdu, aby se mohly poté nosit jako "dámy" s drahými kabelkami a nejnovějším jablečným mobilem - ano ve společnosti ostatních podobných "dámiček" bude jistě ceněná, pro ostatní bude pouhá šl*pka... protože její status "dámy" je pouze její "fejková" iluze v hlavě.

Faktem je i to, že pokud holka natočila péčko...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Faktem je i to, že pokud holka natočila péčko, které je veřejně dostupné nebo pokud dobrovolně posílala své nahé fotky komukoliv, či je dokonce sdílela veřejně na Facebooku, nemůže se divit, že je označena jako "roztahovačka". Ono totiž potrefená husa vždy nejvíc kejhá...

A víte jaká je kouzelná obrana proti tomu ocitnout se na takové, či jiné stránce v budoucnu?

Nechovat se jako laciná roztahovačka, nebo přinejmenším alespoň to nedávat najevo veřejně a to ani před úzkým okruhem lidí, protože díky Facebooku může být z úzkého okruhu pořádně početný kruh.

reklama
Pokračujte ve čtení.
3.7/5 - (13 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení