V Brně řádil likvidátor korunaviru. Humor místním očividně nechybí

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Korunavirus #Recese
Česko potvrdilo před pár dny první případy koronaviru a jedna z nakažených, která momentálně pobývá v pražské nemocnici uvedla, že dokonce před svou hospitalizací strávila i jednu noc v Brně. V moravské metropoli však ukázali, že jim zde ani přes tuto informaci humor nechybí.
reklama
5/5 - (5 votes)

Mnozí razí heslo, že raději hloupý humor než panika. A tak v Brně vyrazil do ulic samozvaný likvidátor korunaviru, který měl očividně za úkol zlikvidovat všechny nadbytečné koruny kolemjdoucích. To, jestli se mu to povedlo, bohužel nemůžeme potvrdit.

"Chodil s plácačkou na mouchy. Měla jsem mu dát moji peněženku, aby ten "korunavirus" z ní vyhnal," okomentovala na Facebooku žena svůj zážitek s místním likvidátorem.

Zdá se, že se jednalo o poměrně povedenou recesi, kterou jistě mnoho lidí vidí raději než záběry na prázdné regály v supermarketu.

Nákaza wuhanským koronavirem je vážná věc, na kterou umírají lidé. Brno však může s humorem sobě vlastním doufat s nadějí, že tak jako se nedávno tomuto městu vyhnul při svém letu obloukem Donald Trump, stejně tak se Brnu vyhne i opravdový koronavirus.

A pokud nejste z Brna, nebo byste se nechtěli spoléhat pouze na paralelu s Donaldem Trumpem, přečtěte si i článek o tom, jak se chránit před nákazou koronavirem.

Podívejte nyní v galerii na to, jak zasahoval likvidátor korunaviru v ulicích Brna.

1

Obrázek 1 z 4

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení