Veronika Žilková promluvila o důležité operaci svého vnuka: Všem spadl kámen ze srdce

Veronika Žilková, slavná herečka, která se proslavila v mnoha filmových a divadelních rolích, se v poslední době věnuje péči o svá vnoučata. Její děti jsou již dospělé, a tak se ráda stará o jejich malé potomky a pomáhá také své dceři Agátě Hanychové, která nedávno porodila třetí dítě, dcerku. Jak se rodina vypořádala s náročnou situací kolem operace malého Kryšpína?
Hashtagy článku: #Agáta #Žilková
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Veronika Žilková, slavná herečka, která se proslavila v mnoha filmových a divadelních rolích, se v poslední době věnuje péči o svá vnoučata. Její děti jsou již dospělé, a tak se ráda stará o jejich malé potomky a pomáhá také své dceři Agátě Hanychové, která nedávno porodila třetí dítě, dcerku.

Nedávno se však v životě rodiny Žilkové udála nepříjemná událost. Její vnuk Kryšpín skončil v nemocnici, kde musel podstoupit operaci nohy. Jeho matka Agáta, která se stará o děti jako samoživitelka, musela být u soudu kvůli otci svých dcer. Setkání s Jaromírem Soukupem a Jakubem Prachařem nebylo bez emocí a Agáta se následně ihned vydala do nemocnice navštívit svého syna po zákroku.

Foto: instagram.com

Veronika Žilková nezůstala pozadu a také se vydala za svým vnukem do nemocnice, aby zjistila, jak se má. Po úspěšné operaci se situace uklidnila a herečka se společně s dcerou a jejím přítelem Josefem Holomáčem raduje z toho, že vše dobře dopadlo. Na Instagramu sdílela radostnou fotku a napsala: „Všem spadl kámen ze srdce.“

Foto: instagram.com

Celá událost kolem nemoci a operace Veroničina vnuka byla pro rodinu emotivní zkušeností, která ještě více posílila pouto mezi Veronikou a její rodinou. O tom, jak se jejich příběh bude dále vyvíjet, zatím není jasno, ale jedno je jisté - láska a pečování rodiny jsou pro Veroniku Žilkovou na prvním místě.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení