Z herecké trosky z filmu Sám doma je zase fešák! Takto vypadá Macaulay Culkin dnes...

Macaulay Culkin zažil v posledních letech krušné roky, mnozí mu předpovídali velmi špatnou budoucnost. Opak je však pravdou!
zdroj: Youtube, Jack Dishel/Instagram, culkamania
reklama

Herecká hvězda legendárních filmů Sám doma už nikdy nezažila podobný úspěch jako v životní roli Kevina. Potkal jej stejný herecký osud jako například u nás holčičku z reklamy na Kofolu nebo mnoho jiyných dětských hvězd.

Pro Macaulay Culkina byla tíha celebrity, která již nikdy nezopakuje svůj úspěch, natolik velká, že začal v obrovském holdovat alkoholu a jiným navýkovým látkám.

S přibývajícími věkem začal působit velice unaveně, jeho nezdravý životní styl se na něm očividně začal podepisovat. Následně se z něj stala nejen herecká, ale i defakto lidská troska. Mnozí mu předvídali, že skončí jako mnoho podobných celebrit. Předávkovaný, sám, někde na hotelovém pokoji.

Sám na hotelu (tak jak by mohlo znít pokračování dalších filmů) neskončil. Neskončil sám a už vůbec neskončil. V mnohém mu zřejmě pomohla nová láska, se kterou randí od roku 2017, a kterou je herečka Brenda Song.

Macaulay Culkin si dal život do pořádku, pravděpodobně přestal užívat alkohol a další látky a z trosky se stal zase člověk! Sice mu to trvalo až do jeho 38 let, ale nikdy není pozdě...

Jak vypadá dnes?

Podívejte nyní v galerii na to, jak vypadá Macaulay Culkin dnes. Je to zase fešák!


Obrázek 1 z 6
zdroj: Instagram, culkamania
Obrázek 1 z 6

Přesně takto jako Kevina McCallistera z filmu Sám doma si jej všichni pamatujeme.

Podívejte na další fotce na to, jak vypadá dnes...

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení