Žena má velký problém tam dole. Přítel kvůli tomu zrušil svatbu

Hashtagy článku: #Šokující #Ženy
Před 10 lety se Joanna jako sedmnáctiletá dozvěděla překvapivou informaci. Není totiž na svých "ženských" místech stejná jako všechny ostatní holky. O několik let později kvůli tomuto problému dokonce zrušil její přítel svatbu.
reklama
4.6/5 - (21 votes)

V současnosti již sedmadvacetiletá Joanna trpí od narození takzvaným Mayer-Rokitansky-Kuster-Hauserovým syndromem. V praxi to znamená, že nemá plně vyvinuté ženské rozmnožovací orgány.

O tomto problému se dozvěděla až v pubertě, tedy v období, kdy člověk objevuje své tělo. Bylo to v době, kdy na rozdíl od svých vrstevnic nedostala menstruaci.

Se svým problém následně navštívila svého gynekologa, a i když zvenčí vše vypadalo na první pohled normálně, pan doktor odhalil problém...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Určitě mnohé slečny, pokud jsou právě ve svých dnech, tak absenci menstruace jistě tiše závidí. Ovšem nemoci mít díky tomuto problému vlastní děti je příliš velkou cenou...

V 17 podstoupila první operaci, po které jí vymodelovali ženská místa, tak jak mají být.

V 21 letech se měla vdávat, ale když se o svém problému svěřila svému snoubenci, dostala kopačky.

Následně Joanna trpěla depresemi, ze kterých ji naplno dostal až nový vztah. Současnému příteli její problém nevadí, zároveň akceptoval to, že s ní nebude mít nikdy děti.

Podívejte na detaily jejího problému v galerii...

zdroj: Facebook

Obrázek 1 z 3

zdroj: Facebook

Obrázek 1 z 3

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.6/5 - (21 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení