Žena si stěžovala celý večer na bolest nohou v nových botech. Obula si je obráceně

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Zábava #Zabavné příhody
Ayleigh McGhee ze skotského Glasgow si vyšla s přáteli a během večera si neustále stěžovala na bolest nohou v nových botech. Vše nakonec vyústilo v zábavnou příhodu.
reklama
5/5 - (3 votes)

Její kamarádka Georgia druhý den v ranních hodinách zveřejnila na internetu fotku a popsala u ní, že si Ayleigh celý večer stěžovala na bolest nohou.

Zase jednou se ukázala síla internetu a sociálních sítí vůbec. Lidé na Twitteru, kam fotku kamarádka Ayleigh nahrála, začali příspěvek ve velkém sdílet, až z něj udělali virální.

Všichni si hned na první pohled všimli něčeho, co každého zarazí. Dívka si totiž obula boty obráceně tzv. "na kopyta", což zaujalo mnoho lidí. Není vůbec divu, že jí z toho bolely nohy.

Georgia na závěr svého příspěvku následně dodává, že druhý den si tuto věc uvědomila i samotná Ayleigh. Jejím příběhem se tak nyní baví celý internet.

Pro nás ostatní je to snad dostatečným ponaučením, že ne vše musíme hned my sami, či naši přátelé sdílet na svých sociálních sítích, protože nikdy nevíte, kdy se sebemenší věc stane virální a bude ji řešit dost možná doslova i celý svět.

Podívejte na tento příběh dále v galerii.

1

Obrázek 1 z 3

Takto si vyšla Ayleigh večer ven s přáteli...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení