Žena zakašlala do obličeje muži, který seděl naproti ní ve vlaku. Strhla se slovní potyčka

Čím více se po světě šíří nákaza wuhanským koronavirem, tím více je cítit i vzrůstající napětí mezi lidmi. Důkazem toho je incident, který se odehrál při cestě vlakem v Austrálii. Žena zde zakašlala do prostoru obličeje muže, který seděl naproti ní a ten s údivem v očích rázně zareagoval.
Hashtagy článku: #Austrálie #Kašel ve vlaku
zdroj: reprofoto Twitter, Andy Park
reklama
5/5 - (2 votes)

Zakrývat si ústa při kašlání, patří nejen ke slušnému vychování, ale v současnosti slouží i jako důležitý prvek ochrany před koronavirem. Navíc je potřeba kašlat a kýchat nikoliv přímo do ruky, kde vzniká velká pravděpodobnost dalšího šíření, ale do rukávu v oblasti paže, kde je riziko dalšího přenosu výrazně menší.

Přečtěte si i další přínosné rady, jak se chránit před nákazou nejen koronavirem.

Žena v australském vlaku ovšem zakrytí úst plně ignorovala a zakašlala muži naproti přímo do obličeje. Dokážete si jistě představit, že takové chování v současnosti nezůstalo bez odezvy.

Incident ve vlaku natočil reportér Andy Park, který zachytil i celou slovní potyčku. Australský reportér poté video zveřejnil na svém Twitteru.

"Vážně? Opravdu jste na mě teď zakašlala?" ptal se nechápavě muž. Následně došlo ke slovní potyčce, kterou ukončilo to, že si muž ženu vyfotil na svůj mobilní telefon.

Naštěstí situace nedopadla tak jako před dvěma lety v Česku, kdy senior vytáhl na kašlajícího cestujícího zbraň.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení