Slovák Martin Harich v Britském X Factoru! Výkonem okouzlil Simona Cowella a postoupil do "Six chair challenge"

Martin Harich (20), který v roce 2011 úspěšně účinkoval v naší Superstar, kde skončil celkové na 4. místě, nyní bojuje v britském X-Factoru, kde sedí v porotě i nejznámější porotce světa Simon Cowell!
Hashtagy článku: #CZ/SK #Hudba #Talent #Video #X-Factor
zdroj: Facebook, Martin Harich/Youtube, Martin Harich
reklama

Martin se po Superstar vrhl do práce a především na Slovensku je již známým zpěvákem, úspěch v X-Factoru by však jeho jméno posunul úplne na jinou úroveň.

Bristký X-Factor je asi nejsledovanější pěveckou show, které se lze vůbec na světě účastnit. Marin Harich v posledně odvysílaném díle postoupil z tvz. bootcampu, kde bylo 180 soutěžících, do další fáze "Six chair challenge", tedy mezi 16 nejlepších ve své kategorii "kluků". Kategorie jsou celkem 4, takže mezi top 64 interpretů letošního ročníku, což je samo o sobě již velkým úspěchem! Protože zahraniční zpěváci, u kterých není angličtina rodným jazykem, mají šanci prosadit se výrazně těžší.

V bootcampu zpívalo několik účastníku jednu píseň, kterou byl hit Hotel California, a Martin si tam střihl 20 sekund, které Simon Cowell komentoval slovem: "Amazing!"

Britský X-Factor vyprodukoval takové světově "značky" jakými jsou One Direction, James Arthur nebo Little mix. To jestli Martin Harich postoupí až do finálových kol a jak si případně v nich povede dále, můžete sledovat na JOJ plus každý pátek v 20:30 hodin.

Nutno objektivně říci, že v následující ukázce z bootcampu byl Martin jednoznačně nejlepší!

autor: c

reklama
Ohodnoťte článek
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení