Agáta Hanychová o nové přítelkyni Jaromíra Soukupa: Chudák, opět holka po Mírovi

Před týdnem se Jaromír Soukup objevil ve společnosti krásné brunetky a média se začala zajímat o identitu této tajemné dámy. Ukázalo se, že se jmenuje Michaela Taschnerová, je úspěšnou podnikatelkou a trojnásobnou matkou, což vzbudilo ještě větší zájem veřejnosti. Jaké jsou spekulace o jejich vztahu a jak se do nich zapojila jeho bývalá přítelkyně Agáta Hanychová?
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Před týdnem se Jaromír Soukup objevil ve společnosti krásné brunetky a média se začala zajímat o identitu této tajemné dámy. Ukázalo se, že se jmenuje Michaela Taschnerová, je úspěšnou podnikatelkou a trojnásobnou matkou, což vzbudilo ještě větší zájem veřejnosti. Spekulace o tom, zda je Michaela novou partnerkou Jaromíra se dále rozšířily, a dokonce se do nich zapojila i jeho bývalá přítelkyně Agáta Hanychová.

Agáta nedávno spustila podcast s názvem "Koktová & Hanychová", kde společně s kamarádkou Ornellou Koktovou probírají různá témata. Jedním z nich se stal právě vztah mezi Jaromírem a Michaelou, který si získal pozornost posluchačů. Agáta se nevyhýbá otevřenému rozhovoru a přiznala, že její bývalý manžel Miroslav měl s Michaelou údajně intimní vztah.

Foto: instagram.com

O jejich vztahu se toho hodně napovídalo, zejména když Agáta ve svém podcastu zmínila, že by ráda, aby Jaromírův nový vztah vydržel. Ačkoliv se Agáta a Jaromír rozcházeli na začátku minulého roku, zvěsti o jejich vztahu neustále kolují. Agáta dokonce tvrdí, že někdo zahlédl Jaromíra s Michaelou jen pár dní po jejich rozchodu.

Agáta není jediná, kdo upoutal pozornost na Jaromírovu novou partnerku. Jaromír se stal terčem novinářských dotazů, zda je Michaela jeho novou přítelkyní, ale k této otázce se zatím nechce vyjádřit. Zůstává tedy ve vzduchu, zda jsou Jaromír a Michaela pouhými přáteli nebo něčím víc.

Foto: instagram.com

Takže zda jsou Jaromír Soukup a Michaela Taschnerová pouze obyčejnými kamarády, nebo skutečně tvoří pár, zůstává stále nejasné. Čekáme s napětím na další vývoj této zajímavé mediální zápletky.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení