Andrej Babiš rozdával po drtivé výhře polibky a na afterpárty ANO to pořádně rozjel! Podívejte...

Andrej Babiš a jeho hnutí zažili fantastický volební víkend, ve kterém ANO získalo téměř 30% všech hlasů a veškerou konkurenci nechalo drtivě za sebou...
zdroj: Youtube 3x
reklama
5/5 - (1 vote)

Bývalý minsitr financí a v půběhu voleb doposud trestně stíhaný Andrej Babiš zažil v posledních měsících krušné chvíle, odrážel jeden útok na svou osobu za sebou.

Téměř všechny strany jeli předvolební program "antiBabiš", preference pozvolně z 30% padaly spíše k 25%, ke konci kampaní to vypadalo ještě na méně, samotné trestní stíhání rozhodně na klidu také nepřidalo.

Po sobotních volbách, ve kterých získalo ANO téměř 30% hlasů, byl ve vítezném proslovu vidět zcela jiný Babiš, než na kterého jsme byli v poslední době zvyklí...

Usměvavý, plný energie a v dobré - někdo by řekl až euforické - náladě. Náladu mu jistě vylepšilo nejen to, že po potvrzení výsledků voleb bylo zastaveno automaticky jeho trestní stíhaní, ale i to, že volby jeho hnutí drtivě vyhrálo, což prý ani on sám nečekal.

Důkazem jeho pozitivních emocí bylo to, že si při vítězné řeči pozval na pódium i v poslední době médii propíráného marketingového experta Marka Prchala a tomu dal přede všemi kamerami na čelo pusu. Některým to připomnělo mafiánský polibek nebo takový polibek, který si dávali komunisté.

zdroj: Youtube

Pokud jste volili ANO, tak jste drtivou výhru v těchto volbách stejně jako jistě i náš budoucí premiér pořádně oslavili a vítězství si užili.

Naopak, pokud jste odpůrci Andreje Babiše a celého ANO, tak jsme pro vás připravili alespoň na odlehčenou následující video...

PS: Podoba Andreje Babiše a žokeje Váni (pozn. kandidát ANO do senátu) je čistě náhodná!

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení