Bára Basiková chtěla koronavirus, místo ní se nakazil herec Čtvrtníček a leží na JIP

Je to paradox, někdo všechny snahy o udržení epidemie koronaviru pod kontrolou sabotuje a dokonce volá po tom, že se chce nakazit a dost možná se nenakazí vůbec. Jiný zase může vše poctivě dodržovat, chránit ostatní a sám se nejen nakazí, ale může u něj propuknout i těžká forma nemoci.
reklama

"Zdravý člověk ve středním věku nemá při nakažení vážnější problém. Nemoc proběhne a zase zmizí... a už nás to všechny strašně štve. A já si tajně přeji, abych už ten covid taky chytla a už to měla za sebou. Já chci covid!" prohlásila Bára Basiková 18. září na svém Instagramu.

S tímto výrokem by asi nesouhlasil Petr Čtvrtníček, kdyby jen trochu mohl, protože nyní leží po onemocnění koronavirem na jednotce intenzivní péče (JIP). Podle informací Blesku a Super.cz museli herce připojit na dýchací přístroj.

Pokud Bára Basiková natolik touží po tom, zkusit si být v kůži Petra Čtvrtníčka, tak může vyrazit do Motole olízat například tamní kliky. Jen bychom Báru poprosili, aby po tomto aktu nechodila mezi lidi a nemoc dál nešířila. Ne všichni o ni totiž mají takový eminentní zájem jako ona.

Bára Basiková ovšem není jediná, vyrojila se i spousta různých kardiochirurgů, zubařů či například rehabilitačních lékařů, kteří celou snahu o zvládnutí epidemie mediálně sabotují.

Ovšem logika, že se člověk nakazí koronavirem, prodělá si lehčí formu, a vidíme na příkladu Čtvrtníčka, že to není vůbec jisté, je naprosto naivní, protože u tohoto typu koronaviru byly zaznamenány příklady reinfekce. Nějaká kolektivní imunita je poté zatím pouze mýtus, který může existovat, ale zdá se že pravděpodobněji vůbec nemusí.

Báře Basikové bychom rádi položili dotaz, jakou má tedy výhodu se nakazit? A Petru Čtvrtníčkovi přejeme mnoho štěstí v léčbě a brzké uzdravení.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení