Chcete být originální? Nechte si vytetovat nějakou rádoby moudrou blbost

Nechte si vytetovat nějakou rádoby moudrou blbost, jako to už udělaly miliony jiných lidí na světě. Originalita zaručena!
zdroj: Pinterest
reklama
4.7/5 - (4 votes)

Pokud chcete být opravdu originální, tak byste měli i vy určitě zainvestovat pár tisíc za hloupé tetování.

"Believe" - "Never look back" - "Follow your heart" - "Love yourself" - "With pain comes strength" - tohle je jen malý výčet všech možných i nemožných nesmyslů, které si na své tělo dobrovolně tetuje mnoho lidí s očekáváním, že budou zajímavějšími.

Jaké jsou další důvody, proč si takové tetování lidé dělají?

Většinou jsou to lidé, kteří v životě nic nedokázali, nevěří si a trpí pocitem malosti - takové tetováním jim má poté pomoci přesvědčit okolí a mnohdy i sami sebe o opaku. Těmito rádoby pozitivními myšlenkami na svém těle se snaží okolnímu světu a sobě za každou cenu ukázat, že jsou pozitivní, úspěšní a inteligentní. Bohužel, opak je pravdou.

Mnohdy vidíme na Facebooku nebo Instagramu selfiečko ještě ze salónu a k tomu komentář typu "Podívejte se na mě, mám na rameni vytetované hvězdičky a nápis inhale the future, exhale the past", neboli v překladu "Podívejte na mě, jsem hloupá nána, která si na sebe nechala vytetovat naprostou hovadinu, aby podtrhla svou vlastní blbost."

Pokud však chcete být originální úplně na 100%, tak vám doporučujeme koupit si iPhone - v dnešní době můžete Iphone získat za tetování, takže smáznete dvě mouchy jednou ranou, jako to udělal tento muž, dále si nechte narůst vousy jako dřevorubec, vlasy si ostříhejte pouze na bocích a uprostřed vytvořte drdol.

To nejdůležitější nakonec

Sdílejte motivační citáty a mějte všechny ostatní, kteří to nedělají za nuly! Jakmile tohoto docílite, tak budete stejně originální jako to udělaly miliony jiných lidí na celém světě.

A to se vyplatí.

reklama
Pokračujte ve čtení.
Jedná se o satirický článek ze speciální rubriky Život Neúspěšných, je plný polopravd a má za úkol pobavit.
4.7/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení