Ztráta někoho, koho jsme milovali, je jako kdyby se v našem světě náhle vypnulo světlo. Zůstává jen ticho, tíživá prázdnota a nekonečné otázky. Ale co když to ticho není tak prázdné, jak se na první pohled zdá?
Lidé napříč staletími i kulturami věří, že pouto s těmi, kteří odešli, smrtí nepřetrháme. Často slýcháme příběhy o nevysvětlitelných momentech, které přicházejí přesně ve chvíli, kdy nám je nejhůř. Nejsou to strašidelné scény z filmů, ale jemné, hřejivé doteky, které jako by říkaly: „Jsem tady.“






