Doktoři řekli, že simuluje a poslali ji z nemocnice 3x domů. Měla zlomenou páteř

Vrchol šlendriánství a neochoty předvedli doktoři na Slovensku v případě paní Nataši, o kterém informoval web TVnoviny.sk. Na začátku všeho stála běžná jízda trolejbusem, při které během vystupovaní upadla. Žena si následně prošla několikaměsíčním peklem.
zdroj: TVnoviny.sk
reklama

Před rokem jela paní Nataša ze Slovenska trolejbusem, při vystupování upadla a poranila se. Žena trpěla bolestmi a nemohla pořádně ani chodit. Následně vyhledala lékařskou péči.

V nemocnici jí udělali rentgen a řekli, že je v pořádku. Paní Nataša si stále stěžovala na bolesti zad, lékaři jí sdělili, že je přecitlivělá, přehání a bolest je způsobena pouze traumatem. Žena odešla domů.

Na druhý den se paní Nataša nemohla ani postavit, při tomto pokusu dokonce omdlela. Zavolala si záchranku a ta ji přivezla podruhé do stejné nemocnice. Doktoři ji však poslali opět domů s tím, že má pouze pohmožděnou pánev.

Následujícíh několik dnů ležela doma v bolestech a nemohla se stále pořádně pohnout. Když nemohla otočit ani krkem, rozhodla se navštívit nemocnici potřetí. Personál ji poslal i potřetí domů s tím, že je zdravá a má mít pouze klidový režim.

Jelikož ve veřejné nemocnici žena nepochodila, rozhodla se navštívit soukromou ambulanci, kde musela za vyšetření zaplatit. Tam zjistili, že má zlomenou páteř.

Lékaři ze soukromé kliniky následně volali do nemocnice, která ji 3x pustila s dotazem, jak je možné, že pacientku v takovém stavu pustili 3x domů, aniž by začali tento vážný zdravotní problém léčit. Jejich odpověď byla dost nepřesvědčivá jako jejich celý dosavadní přístup.

Doktoři ze soukromé kliniky ženě sdělili, že nyní mohou pouze uvolňovat svalstvo a tím ulevit bolesti. Následně jí sdělili, že jelikož je to již měsíc od úrazu, tak bude operace složitejší. Tato náročná operace ovšem bude stát okolo 180 000 kč, které paní Nataša nemá.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení