Ilona Csáková promluvila o estetických úpravách: Učinila i velké přiznání

Ilona Csáková se chystá na velkolepé česko-slovenské Tornero Tour. To má odstartovat symbolicky na její narozeniny a potrvá celý měsíc, během kterého chce odehrát 20 koncertů. Na co se mohou fanoušci těšit? O tom a dalším se zpěvačka rozpovídala v rozhovoru pro eXtra. Řeč se stočila i k estetickým úpravám.
Hashtagy článku: #Ilona Csáková
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
1/5 - (1 vote)

Ilonu Csákovou zastihla redakce eXtra.cz na narozeninovém koncertu kapely Botox, kde vystoupila s ikonickou písní Zavři oči, když se červenám, kterou si skupina sama vybrala. „Jsem velmi poctěná, že si mě kluci vybrali jako narozeninového hosta. S Honzíkem Kopečným jsme hrávali ve stejným divadle,“ řekla na úvod.

Zpěvačka dorazila v blyštivém outfitu a plná energie. Na její tváři byste sotva našli nějaké velké vrásky. Jaké je její tajemství? „Nemám žádný recept, je to o tom, že se člověk musí trošku hlídat, být vůči sobě zodpovědný, no a hlavně to mít nějak nastavený v tom myšlení pozitivně.“ Zároveň uvedla, že nemá nic proti estetickým zákrokům. „Jasně a proč ne, ať si každý upravuje, co potřebuje,“ řekla s tím, že i ona sama nějaké má.

Příprava na velké turné

Ona sama má teď plné ruce práce s blížícím se velkolepým turné. „Je to tour po 25 letech s původníma muzikantama. Moc se na to těším, tím spíš, že je to původní kapela, původní repertoár, který jsme společně hrávali, samozřejmě jsme tam přidali i nové písničky, méně známé. Například můj nový singl Afrodiziaka, který jsem vytvořila s klukama z No Name,“ uvedla zpěvačka a jedním dechem dodala, že se Tornero Tour ponese na vlně nostalgie.

„Doufám, že publikum bude spokojené, uslyší to, co budou chtít slyšet, a uvidí, co budou chtít vidět.“ Turné, které bude trvat měsíc, odstartuje 1. října v Liberci. Tedy přesně v den zpěvaččiných 54. narozenin. A ačkoliv jde o ostřílenou hudební hvězdu, sama přiznala, že přece jen nějaká malá tréma bude. „Myslím, že to je i docela důležitý element, ten adrenalin. Tím spíš, že člověk je už o nějaký ten pátek starší, takže i zodpovědnější. To asi k tomu patří, tedy já to aspoň tak mám.“

Foto: instagram.com

Rodina a domácnost

Během jejího putování po Česku a Slovensku bude starost o syny a domácnost více méně na partnerovi Csákové. Ona ale nemá žádné obavy. „On se s tím popere. Umí se starat o zahradu, les, domácí zvířata, takže i ty dva další puberťáky zvládne. Ani bych si nepřála, aby seděli zamlklý v koutě, bylo by to divný, jsou to kluci ve vývoji.“

Ilona Csáková se tedy připravuje na jedno z největších turné své kariéry. Fanoušci se mohou těšit na mix starých hitů a nových písní, které slibují neopakovatelný zážitek. Je jasné, že zpěvačka dává do příprav veškerou svou energii a těší se na setkání se svými příznivci.

Pokračujte ve čtení.
1/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení